گرامی داشت یاد و خاطره شهدا، ضامن بقای کشور است

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، گرامی داشت یاد و خاطره شهدا را ضامن بقای کشور دانست.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، محمدجواد آذری جهرمی، صبح امروز، به مناسبت هفته منابع طبیعی و درختکاری برای غرس یک اصله نهال به منزل شهید حیدر دستگیر، از شهدای وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات رفت.
شهید حیدر دستگیر، از کارمندان منطقه ۱۴ پستی بود که در سال ۱۳۶۵ در عملیات کربلای ۵ شهید و مفقودالاثر اعلام شدند. پیکر این شهید سال ۱۳۷۳ به میهن بازگشت.
در این دیدار که مدیران وزارت ارتباطات و سازمان های تابعه از جمله، حسین نعمتی، معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی پست، امیر محمدی ستا، مشاور وزیر در امور ایثار گران و مجید خباز مدیرکل امور اداری و پشتیبانی حضور داشتند؛ همسر شهید به بیان خاطراتی از ایشان پرداخت.
در ادامه آذری جهرمی با تأکید بر اینکه بزرگداشت یاد و نام شهدا نعمت است گفت: از دوران هشت سال دفاع مقدس زمان زیادی گذشته است و خیلی‌ها آن زمان نبوده‌اند و ندیده‌اند که آن دوران چه ایثارگری‌ها و جان‌فشانی‌هایی صورت گرفت.
وی افزود: قطعاً اگر مرور یاد و خاطره شهدای انقلاب و دفاع مقدس نباشد ایثارگری‌های آن‌ها به دست فراموشی سپرده می‌شود؛ شهدایی که اگر نبودند معلوم نبود اکنون کشور به چه وضعیتی دچار می‌شد.
وزیر جوان دولت تدبیر و امید با تأکید بر اینکه گرامی داشت یاد و خاطره شهدا ضامن بقای کشور است گفت: به این دیدارها نه خانواده شهدا نیاز دارند و نه اصلاً این مسائل برایشان اهمیت دارد، این دیدارها و گرامی داشت یاد و خاطره شهدا برای خود ما، مردم و کشور حائز اهمیت است.
در پایان این دیدار وزیر ارتباطات و مدیران پست هرکدام یک اصله نهال در حیاط منزل شهید حیدر دستگیر به مناسبت هفته منابع طبیعی و درختکاری غرس کردند.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz