حمایت از علاقه‌مندان به بلاک‌چین در «خانه نوآوری»

مدیر خانه نوآوری گفت: جذب کارآموزان در خانه نوآوری از طریق بازدیدهای دانشگاهی یا حضور علاقه‌مندان در کارگاه‌های آموزشی صورت می‌گیرد و پس از آن با آموزشهای تخصصی و منتورینگ حمایت می‌شوند.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از تسنیم، به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ مهدی صداقت شب گذشته در آیین رونمایی استارتاپهای محتوایی خانه نوآوری به معرفی خانه نوآوری پرداخت و اظهار کرد: امروز حاصل فعالیت یکساله تیم ده نفره خانه نوآوری را برداشت می‌کنیم و از آنجا که تمرکز ما در حوزه محتوا و بلاک‌چین است، چهار استارتاپ موفق بخش محتوایی معرفی می‌شوند.
وی به برگزاری دوهفته یکبار کافه بلاک چین اشاره کرد و گفت: این رویداد یکی از مهمترین برنامه‌های خانه نوآوری بوده و تاکنون ۲۰کافه با هدف تشکیل اجتماعی با محور بلاک چین برپا شده است.
مدیر خانه نوآوری اضافه کرد: از آنجا که موضوع بلاک‌چین در حوزه استارتاپ بسیار جریانساز بوده است، برپایی مدرسه تابستانی بلاک‌چین را نیز در دستور کار داشته‌ایم؛ در این مدرسه به آموزش جوانان علاقه‌مند به استارتاپها پرداخته شده و مباحث کدنویسی درآن دنبال می شود، حتی کارگاهی برای بخش سرمایه‌گذار در جهت ایجاد انگیزه برای حمایت از این بخش تدارک دیده شده است.
صداقت تصریح کرد: برپایی «بلاک‌چینی شو»، «کمپ بلاک‌چین» و«کافه محتوا»، «کاف گپافه» یا کافه خلاقیت، دورهمی استارتاپها، کارگاه‌های آموزشی و… از دیگر فعالیتهای خانه بوده است و راهاندازی مدرسه تکنولوژی AR ,VR نیز از برنامه‌های آموزشی آینده خواهد بود.
مدیر خانه نوآوری خاطرنشان کرد: جذب کارآموزان در خانه نوآوری از طریق بازدیدهای دانشگاهی یا حضور علاقه‌مندان در کارگاه‌های آموزشی صورت می‌گیرد و پس از آن با آموزشهای تخصصی و منتورینگ حمایت می‌شوند؛ خانه نوآوری تاکنون ۱۲۰کارگاه برگزار نموده و ۷۱کارآموز داشته که ازاین تعداد ۳۰گروه جذب شده‌اند.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz