مدیرعامل در مراسم روز زن: زنان سهم قابل توجهی در پیشبرد اهداف شرکت ملی پست دارند

معاون وزیر، رییس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت ملی پست گفت: زنان سهم قابل توجهی در پیشبرد اهداف شبکه پستی کشور دارند به همین دلیل تلاش شده است از قابلیت ها و ظرفیت های آنان در بخش های مختلف بهره برداری شود.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پست، حسین نعمتی روز سه شنبه همزمان با میلاد فرخنده حضرت زهرا (س) گرامیداشت مقام زن در مراسمی که به همین مناسبت و با حضور جان بزرگی دبیر هیئت مدیره و امور استان های شرکت و جمعی از بانوان، در سالن مهر مرکز ملی پردازش و مبادله پستی برگزار شد، افزود: ما آماده ایم تا از این پتانسیل و توان بالقوه شرکت، بیش از پیش در بخش های مختلف مدیریتی، ستادی و اجرایی در جهت تحقق اهداف شبکه و بالابردن سطح انگیزه آنان استفاده کنیم.
وی به نقش و جایگاه زن در اسلام، قرآن و دیدگاه بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و مقام معظم رهبری نیز اشاره کرد و اظهار داشت: همانطور که امام خمینی(ره) فرمودند از دامن زن است که مرد به معراج می رود، بنابراین زن به عنوان مظهر پاکدامنی و پرهیزکاری، می تواند بستر ساز سلامت اجتماعی، اخلاقی و فردی آحاد جامعه باشد.
مدیرعامل حضور گسترده زنان در بخش های مختلف اجتماعی در کشور را مورد تاکید قرار داد و افزود: امروزه بانوان سرزمین اسلامی مان در زمینه های فرهنگی، اجتماعی، علمی، ورزشی، اقتصادی و سیاسی خوش درخشیده و در برخی عرصه های بین المللی نیز افتخار آفرین شده اند.
نعمتی با اشاره به بستر امن فراهم شده برای حضور اجتماعی و اشتغال زنان در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، تصریح کرد: با توجه به نقش ذاتی و تاریخی این گروه از افراد جامعه، یعنی همسری و مادری و تربیت نسل آینده، مسئولیت آنان در مقایسه با مردان جامعه، دو چندان کرده است.
وی ضمن تاکید بر اینکه طی دهه های اخیر به دلیل استفاده از تکنولوژی های نوین ارتباطی و اطلاعاتی، بحث نگاه جنسیتی کمرنگ شده است، افزود: این شرایط فرصتی را پیش روی مدیران و مسئولان قرار داده است تا فارغ از مرد بودن و یا زن بودن افراد و تنها به صرف قابلیت و توانمندی در بهره گیری از این ابزارها و تکنولوژی های نوین، افراد را به خدمت بگمارند.
گفتنی است در پایان مراسم، مدیرعامل از همسر شهید علی اکبر ابراهیمی، شهید پست با اعطای لوح، تقدیر کرد.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz