۶ بازی ایرانی نامزد دریافت جایزه بهترین بازی جشنواره IMGA Global شدند

نامزدهای پانزدهمین دوره از جشنواره بین‌المللی بازی‌های موبایلی (IMGA Global) که در سطح جهان برگزار می‌شود مشخص شد‌ند. در میان این بازی‌ها ۶ بازی موبایلی ایرانی نیز حضور دارند.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، براساس اعلام سایت رسمی جشنواره بین‌المللی بازی‌های موبایلی اسامی نامزدهای این دوره از جشنواره به صورت عمومی منتشر شده‌اند و رای‌گیری برای بهترین بازی مردمی تا ۱۷ روز آینده ادامه خواهد داشت.
علاقه‌مندان به ۶ بازی ایرانی حاضر در این جشنواره بین‌المللی می‌توانند به صفحات این بازی‌ها مراجعه کرده و به این عناوین رای بدهند. بازی‌های بال‌های تاریکی ۲، هارمونی: نت‌های موسیقی، او، مگنیس، پاپالند و فیلیپینگ فلیپ از بازی‌های موبایلی ایرانی هستند که در میان نامزدهای جشنواره حضور دارند.
برای انتخاب بهترین بازی مردمی این جشنواره می‌توانید به آدرس https://www.imgawards.com/winners-nominees/15th-imga/ مراجعه کنید
گفتنی است پیش از این ۶ بازی‌ ایرانی مورد بحث موفق شده بودند در جشنواره بین‌المللی بازی‌های موبایلی در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا خوش بدرخشند و با کسب ۸ جایزه در عمل مهم‌ترین جوایز جشنواره را تصاحب کنند.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz