اینوکافه، نشست تخصصی فعالان اکوسیستم کارآفرینی، ۲۹ بهمن برگزار می‌شود

مرکز رشد دانشگاه خواجه نصیر، نشست تخصصی با حضور فعالان اکوسیستم کارآفرینی در قالب جشنواره‌ نوآوری و کسب‌و‌کار خواجه نصیر (اینوکاپ ۲۰۱۹) برگزار می‌کند.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از راه پرداخت، اینوکافه، نشستی تخصصی با حضور فعالان اکوسیستم کارآفرینی و علاقه‌مندان ورود به این حوزه است. در این رویداد سعی می‌شود امکان شبکه‌سازی و ارتباط با مدیران و کارآفرینان برای دانشجویان و مخاطبین برنامه‌های کارآفرینی ایجاد شود.
این رویداد مختص صاحبان ایده‌های نوآورانه و طرح‌های کسب‌وکار نوپا تعریف شده تا بتوانند در کنار مهمانان، گپ و گفتی داشته باشند و در این فرصت از تجربه‏‌ها، دانش مدیریتی و تخصصی فعالان اکوسیستم کارآفرینی بهره‌مند شوند. میهمانان این رویداد جمعی از کارآفرینان، مدیران استارت‌آپ‏‌های موفق و سرمایه‏‌گذاران فعال در این حوزه هستند.

برخلاف روال معمول رویدادهای مشابه، این برنامه محوریت سخنرانی ندارد؛ بلکه محیطی فراهم می‌کند تا شرکت‌کنندگانی که ایده‌هایی برای راه‌اندازی و بهبود کسب‌وکار خود داشته‌اند، بتوانند به‌صورت مستقیم و رودررو از تجربیات و راهنمایی‌های کارآفرینان و مدیران دعوت‌شده بهره ببرند.
در اینوکافه امسال ترکیبی از مدیران کارآفرین، استارت‌آپ‌های بخش خصوصی و دولتی و نیز نمایندگان سرمایه‌گذاران این حوزه شرکت خواهند کرد.
این رویداد، دوشنبه ۲۹ بهمن‌ماه از ساعت ۱۲ تا ۱۵، در کافه نوآوری دانشگاه خواجه نصیر برگزار می‌شود.
برای کسب اطلاعات بیشتر و حضور در این برنامه، اینجا را کلیک کنید.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz