مدیرعامل در بازدید از پست سمنان: اولویت پست توسعه سرویس بسته و امانت است

مدیرعامل در بازدید از اداره کل پست سمنان گفت: اولویت پست توسعه سرویس بسته و امانت است.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از اروابط عمومی شرکت ملی پست، پیش از ظهر امروز، هفدهم بهمن ماه نعمتی معاون وزیر، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل که به همراه آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به استان سمنان سفر کرده، از واحدهای ستادی و اجرایی پست استان بازدید و با کارکنان بخش های مختلف دیدار و گفت و گو کرد.
مدیرعامل در این دیدار با اشاره به چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی و گرامی داشت این ایام اظهار داشت: ایران اسلامی در این چهل سال با وجود فراز و نشیب های بسیار، عزت و اقتدار را به دست آورده و در همه جهات پیشرفت کرده است.
وی در ادامه به توانمندی و ظرفیت بالای شرکت ملی پست در امر خدمت رسانی به مردم اشاره کرد و افزود: با توجه به کاهش چشمگیر ترافیک در بخش پست نامه، باید در جهت افزایش رونق سرویس بسته و امانت برنامه ریزی کنیم.
رئیس هیئت مدیره با تاکید بر استفاده از فناوری های نوین در ارائه خدمات متناسب با نیاز بازار و مشتریان خاطرنشان کرد: باجه های پستی در شرایط امروز کارکردهای جدیدی دارند و شبکه پستی باید بتواند به نیاز مشتریان از درب منزل با استفاده از فناوری های جدید پاسخ دهد.
معاون وزیر با تاکید بر اهمیت آموزش و افزایش دانش تخصصی کارکنان گفت: یکی دیگر از مهم ترین اولویت های مسئولان شرکت ملی پست، توجه به وضع معیشت و افزایش انگیزه همکاران است و همه تلاش خود را می کنیم تا این امر محقق شود.
وی در پایان اظهار امیدواری کرد: با همدلی و مشارکت، شرکت ملی پست به یکی از بهترین مجموعه های کشور تبدیل شود.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz