ساختار تفصیلی شرکت ارتباطات زیرساخت ابلاغ شد

ساختار تفصیلی شرکت ارتباطات زیرساخت توسط سازمان اداری و استخدامی کشور تائید و برای اجرا ابلاغ شد.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از مهر، به نقل از شرکت زیرساخت، ساختار تفصیلی شرکت ارتباطات زیرساخت با الگوبرداری از مدل های مرجع بین المللی و بهره گیری از تجارب موفق شرکت های پیشرو حوزه ارتباطات در چارچوب الزامات قانونی برگرفته از برنامه جامع اصلاح نظام اداری و بند الف ماده ۲۸ قانون برنامه ششم توسعه، طرح ریزی و تدوین و در تاریخ ۲۲ دی ماه سال جاری مورد تائید نهائی سازمان اداری و استخدامی کشور قرار گرفت.
در راستای اهداف و برنامه های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و با هدف همسوسازی کارکنان با اهداف تغییر و تحول سازمانی، ساختار تفصیلی شرکت زیرساخت با بررسی دقیق و منطبق با نگرش های فرآیند محور انجام شد.
از ویژگیهای ساختار جدید توجه ویژه به مفاهیم روز مدیریتی نظیر تحول دیجیتال، مدیریت استراتژیک، مدیریت چرخه عمر سبد محصولات و خدمات، معماری سازمانی و هوشمند سازی شرکت و مدیریت سرمایه های انسانی با رویکرد مدیریت استعدادها و جانشین پروری است.
در طرح ریزی و تدوین این ساختار علاوه بر ارائه نمونه ای کم نظیر از مشارکت ارکان مختلف شرکت ارتباطات زیرساخت، با کاهش ۲۵ درصدی پستهای مدیریتی و ۱۵ درصدی پستهای سازمانی هدف برنامه ششم توسعه در سال دوم آن تحقق یافته است.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz