پاسخ رگولاتوری به گلایه‌ مشترکان از افزایش نرخ پیامک ایرانسل/ تعرفه در محدوده مجاز قانونی است

مدیر کل نظارت بر خدمات ارتباطی و فناوری اطلاعات رگولاتوری در پاسخ به اعلام مشترکان ایرانسل مبنی بر افزایش اخیر تعرفه پیامک، گفت: رگولاتوری بر تعرفه‌های اپراتورها نظارت دارد و تعرفه‌ پیامک این اپراتور در محدوده مجاز است.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از فارس، وحید مختاری مدیر کل نظارت بر خدمات ارتباطی و فناوری اطلاعات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در گفت‌وگو با خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری فارس در پاسخ به اعلام مشترکان ایرانسل مبنی بر افزایش اخیر تعرفه پیامک، گفت: در حال حاضر پیامک فارسی ایرانسل ۸۹ ریال برای سیم کارت دائمی و ۱۰۶ ریال برای سیم‌کارت اعتباری است که طبق مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات است و اکنون شبیه تعرفه برخی اپراتورهای دیگر شده است.
به گفته وی، تعرفه پیامک انگلیسی ایرانسل نیز ۲۱۲ ریال برای سیم کارت دائمی و ۲۶۴ ریال برای سیم‌کارت اعتباری است که کمتر از تعرفه مصوب کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات است زیرا تعرفه مصوب قانونی در این باره به ترتیب ۲۲۲ ریال و ۲۶۶ ریال است.
وی با بیان اینکه رگولاتوری بر تعرفه‌ها و تغییر تعرفه‌های اپراتورها نظارت دارد و در صورت برخورد با تخلف اعمال قانون می‌کند، گفت: اگر اپراتور گران‌تر هزینه‌ها را بیشتر از تعرفه‌های مصوب برای مشترکان محاسبه کند علاوه بر بازگرداندن مبالغ اضافه دریافت شده باید جریمه نیز بپردازد.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz