عضو هئیت مدیره: پست تهران می تواند شبکه پستی کشور را متحول کند

عضو هیئت مدیره شرکت ملی پست گفت: امید شبکه به پست استان تهران است، بنابراین پست این استان می تواند منشا تحول در سطح شبکه باشد.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پست، علیرضا زرگوش عصر روز دوشنبه در این جلسه که احمدی معاون فنی و بازرگانی مدیرعامل، مدیران کل حوزه معاونت برنامه ریزی، پشتیبانی و توسعه مدیریت، مقصودی مدیر کل پست استان تهران و مدیران مناطق حضور داشتند؛ افزود: تحقق اهداف شبکه مستلزم توجه به پیشنهادات و انتقادات مدیران و حمایت از آنان در مسیر محقق کردن اهداف شرکت است.
وی با اشاره به اینکه پست استان تهران یکی از قطب های اصلی درآمدزایی در کشور است، اظهار داشت: متناسب با ترافیک و درآمد استان تهران، می بایستی نگاه ویژه ای هم در مباحث پشتیبانی بویژه زیرساخت و تجهیزات و نیروی انسانی به این استان داشته باشیم.
او با تاکید بر ضرورت وصول مطالبات در تمامی واحدهای اجرایی و پست استان تهران، افزود: در دو ماهه پایانی سال مجموعه می بایست تلاش مضاعفی در جذب ترافیک و درآمد با تمرکز بر بهبود کیفیت و رعایت اصل مشتری مداری داشته باشد و تمامی امکانات و منابع خود را در این زمینه به کار گیرند.
معاون فنی و بازرگانی مدیرعامل نیز در این جلسه با بیان اینکه مدیران استان تهران در تصمیم گیری های تیم مدیریتی حوزه فنی تاثیر گذار هستند، افزود: رشد هفت درصدی درآمد، ۳۰ درصدی ترافیک امانات پستی و ۵۰ درصدی تجارت الکترونیک با توجه به شرایط اقتصادی کشور، حکایت از وضعیت نسبتا مطلوب پست دارد.
احمدی تصریح کرد: در ماههای اخیر به ثبات رشد درحوزه کسب و کار اصلی شبکه که جابجایی مرسولات است رسیده و توانسته ایم ترافیک های ماندگاری را جذب کنیم که این اتفاق بزرگی در سطح شرکت است که لازم است از آن حمایت شود.
وی در ادامه به اهمیت سرویس پست ویژه پرداخت و افزود:سرویس پست ویژه ناجی شبکه خواهد بود زیرا این سرویس با سرعت بالایی که دارد، جز نیازهای اصلی مردم قلمداد می شود که البته ارایه مطلوب آن تضمین کننده تداوم آن است.
او همچنین اهمیت تدوین نظام آموزشی متناسب با تخصص کارکنان، استقرار شایسته سالاری، تقویت اقدامات انگیزشی و حمایتی از سرمایه های انسانی به عنوان کلیدی ترین سرمایه شرکت را مورد تاکید قرار داد.
مقصودی مدیر کل پست استان تهران نیز در این جلسه به ارایه گزارش عملکرد ترافیک و درآمد ۱۰ ماهه سال جاری پست استان تهران پرداخت و گفت: نوسازی ناوگان حمل و نقل با ورود ۴۵ دستگاه کامیونت، برگزاری دوره آموزشی مدیران و متصدیان دفاتر پیشخوان دولت، آماده سازی و اتمام پروژه ساختمانی دفتر پستی شهید بادامی، تجهیز حدود یک هزار و ۴۰۰ دفتر ثبت اسناد رسمی استان تهران به دستگاه پوز جهت سهولت در روند اجرای فرایند قبول مرسولات اسناد تک برگی، راه اندازی ناحیه توزیع سعادت آباد، تامین اعتبار به منظور راه اندازی باجه شبانه فرودگاه امام خمینی (ره) و افزایش ترافیک سرویس ویژه در روز قبول از جمله اقدامات انجام شده در ماه های اخیر است.
در پایان هر یک از مدیران کل مناطق پستی تهران به بیان دیدگاه ها، مشکلات و مسایل حوزه کاری خود پرداختند.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz