تحقیقات و توسعه الکترونیک شرکت‌های دانش‌بنیان حمایت می‌شود

در راستای ارائه خدمات حمایتی از شرکت‌های دانش‌بنیان و با همت مرکز تجاری‌سازی پارک فناوری پردیس معاونت علمی‌وفناوری ریاست‌جمهوری، نشست معرفی خدمات صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه الکترونیک از شرکت‌ها در این پارک برگزار می‌شود.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از ایسنا، به همت مرکز تجاری‌سازی پارک فناوری پردیس معاونت علمی، نشستی با حضور مدیران صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک با شرکت‌های دانش‌بنیان و فعال حوزه صنایع الکترونیک برگزار می‌شود.
در این نشست ضمن پاسخ به سؤالات و ابهامات شرکت‌های پارک فناوری پردیس، امکان ثبت‌نام برای دریافت خدمات در میز ارائه خدمت که در روز نشست مستقر خواهد بود، برقرار است.
صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک آمادگی خود را برای حمایت از طرح‌های شرکت‌های دانش‌بنیان و فعال حوزه صنایع الکترونیک (ارتباطی، رایانه‌ای اعم از سخت‌افزار و نرم‌افزار، الکترونیک نوری، الکترونیک مصرفی، اتوماسیون، الکترونیک کاربردی و قطعات الکترونیکی) اعلام کرده است.
حمایت این صندوق، در قالب پرداخت تسهیلات مالی با نرخ ترجیحی و صدور ضمانت‌نامه پس از بررسی فنی، اقتصادی و اعتبارسنجی خواهد بود.
نشست معرفی خدمات صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه الکترونیک از شرکت‌های عضو پارک فناوری پردیس معاونت علمی دوم بهمن‌ماه ساعت ۹:۳۰ تا ۱۲ در سالن سراج این پارک برگزار می‌شود.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz