رعایت اصول ساده امنیتی، امکان سوءاستفاده کنندگان از فضای آنلاین را به حداقل می رساند

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با تشریح تلاش این شرکت در ارائه خدمات امن و پایدار به منظور تحقق ارتباطی فراگیر گفت: توجه به اصول ساده امنیتی، به مقدار زیادی می‌تواند امکان سوءاستفاده کنندگان از فضای آنلاین را به حداقل برساند.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت مخابرات ایران، مهندس سید مجید صدری  ضمن اعلام مطلب فوق افزود: شرکت مخابرات ایران با توجه به نقش تعیین‌کننده ای  که در توسعه اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی کشور ایفا می‌کند، توجه ویژه‌ای به رعایت اصول امنیت اطلاعات و ایجاد زیرساخت‌های آن در جهت پایداری سرویس‌های ICT کشور دارد.
وی در ادامه افزود: بحث امنیت اطلاعات در سال‌های اخیر با توجه به گسترش استفاده عموم مردم از وسایل ارتباطی هوشمند نظیر کامپیوتر و موبایل به میزان قابل‌توجهی اهمیت پیداکرده است و به همان اندازه حفاظت از مخاطرات فضای آنلاین ضروری‌تر به نظر می‌رسد.
مهندس سید مجید صدری در همین زمینه افزود: شرکت مخابرات ایران تلاش دارد تا برای آگاهی بخشی بیشتر مشتریان خود و استفاده بهینه از محصولات و سرویس‌های جدید مخابراتی از تمامی ظرفیت‌های آگاهی‌رسانی خود نظیر وب سایت شرکت مخابرات ایران و مراکز امور مشترکین در سراسر کشوراستفاده کند.
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در پایان یادآور شد: شرکت مخابرات به‌عنوان یک شرکت پیشرو در ارائه خدمات یکپارچه به دنبال آن است تا با ساده‌سازی خدمات و مشتری مداری، ارتباطات موردنیاز مخابراتی را از طریق ارائه سرویس های متنوع در حوزه ICT محقق سازد.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz