تحقق درآمدهای مالکیت و حق‌السهم دولت در بخش ICT

درآمدهای واریزی وزارت ارتباطات به خزانه در ردیف‌های درآمد مالکیت دولت در بخش ICT، حق امتیاز شبکه و جریمه تعهدات و حق‌السهم رگولاتوری بیش از میزان هدف‍گذاری شده در سال ۹۶ محقق شده اما در سایر ردیف‌ها کمتر از برنامه محقق شده است.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از فارس، در گزارش سازمان برنامه و بودجه درباره عملکرد دستگاه‌ها در سال اول برنامه ششم توسعه، درآمدهای واریزی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به خزانه داری کل کشور حاصل از حق امتیاز، خسارت و جریمه عدم انجام تعهدات آمده است.
طبق این گزارش وزارتخانه در دو مورد درآمد حاصل از مالکیت دولت در بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات حق امتیاز شبکه و جریمه انجام تعهدات و درآمد حاصل از حق السهم سازمان بیشتر از میزان مصوب عملکرد داشته و در سایر ردیف‌ها کمتر از درآمد مصوب را محقق کرده است.

درآمد سایر ردیف‌ها کمتر از میزان مصوب محقق شده که به شرح زیر است:
درآمد حاصل از خدمات عمومی اجباری روستایی، درآمد حاصل از نامبرینگ شماره گذاری مخابراتی، بدهی معوقه اپراتورهای مخابراتی، درآمد حاصل از خدمات مخابراتی حق استفاده از فرکانس رادیویی، درآمد حاصل از افزایش قیمت هر پیامک، درآمد حاصل از ورودی موزه ها و محوطه های تاریخی و سایر منابع حاصله و درآمد حاصل از فروش و عرضه فعالیت های فضایی و اعطای مجوز های فضایی که این موارد کمتر از اعتبار مصوب عملکرد داشته اند.
همچنین در ۲ ردیف عنوان درآمد حاصل از سایر جرایم و خسارات و درآمد حاصل از فروش اموال غیرمنقول وزارت ارتباطات نیز مصوب و عملکردی گزارش نشده است.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz