امضاء توافقنامه همکاری بین شرکت مخابرات ایران و پیام رسان گپ

مهندس سید مجید صدری با تشریح لزوم گسترش ارتباطی فراگیر با کسب و کارهای نوین و حمایت از پیام رسانه های داخلی ، اظهار داشت : در همین راستا توافقنامه ای بین مجموعه مخابرات ایران با پیام رسان گپ به امضا رسیده و در همین راستا به زودی خدمات متنوع مخابراتی شامل پرداخت قبوض ،ثبت نام وخدمات الکترونیک تلفن ثابت و خدمات ارزش افزوده بر بستر پیام رسان داخلی فراهم می شود.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران ، پیرو مذاکرات انجام شده بین پیام رسان گپ توافقنامه همکاری بیم دو مجموعه برای ارائه خدمات مخابرات ایران بر بستر گپ بین مهندس سید مجید صدری ، مدیر عامل شرکت مخابرات ایران و دکتر مهدی انجیدنی مدیرعامل پیام رسان گپ نهایی شد .
مهندس صدری در تشریح جزئیات این توافقنامه خاطر نشان کرد: علاوه بر خدمات ذکر شده ، ارائه شماره های مجازی بر بستر گپ با امکان تماس از طریق پیام رسان گپ فراهم خواهد شد.
مهندس سید مجید صدری همچنین افزود: در حوزه کیف پول الکترونیک نیز ، ارتباط بین مجموعه گپ و شرکت مخابرات ایران به زودی برقرار شده و تمام مشترکین مخابرات ایران می توانند از طریق اعتبار تلفن خود در پیام رسان گپ خرید نمایند.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz