مدیرعامل شرکت مخابرات ایران بر ایجاد تسهیلات ویژه برای مشتریان تجاری تاکید کرد

مهندس سید مجید صدری در بازدید از مرکز مخابرات شهید کلانتری منطقه۸ تهران که روز گذشته به‌صورت سرزده انجام شد، ضمن تشریح اولویت‌های خدمت‌رسانی شرکت مخابرات ایران، توجه بیشتر به مشتری مداری، رضایت ارباب رجوع و ارائه خدمات به مشتریان تجاری را ضامن افزایش درآمد در شرکت مخابرات و تحقق ارتباطی فراگیر عنوان کرد.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت مخابرات ایران، مهندس سیدمجید صدری ضمن برشمردن ویژگی های منحصر به فرد تجاری و خدماتی مناطقی مانند منطقه ۸ مخابرات تهران که بافت تجاری و اداری دارد، بر لزوم ارائه سرویس های ویژه تجاری و تسهیل شرایط برای مشتریان تجاری و عمده شرکت مخابرات ایران در این مناطق تاکید کرد.
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران، همچنین با حضور در مرکز امور مشترکین مخابرات شهید کلانتری با تنی چند از مشتریان و مراجعه‌کنندگان مرکز به گفتگو پرداخت و از نزدیک در جریان موضوعات و مسائل مشتریان قرار گرفت.
در این بازدید سرزده، کارکنان امور مشتریان مرکز مخابرات شهید کلانتری در دیدارهای صمیمانه‌ای با مدیرعامل شرکت مخابرات ایران، دیدگاه‌ها و خواسته‌های خود را در مورد امور مربوط به کارکنان با مهندس سید مجید صدری در میان گذاشتند.
مهندس سیدمجید صدری در این دیدارها بر تحقق ارتباطی فراگیر، مشتری مداری و همچنین توجه به سرمایه انسانی ارزشمند و تلاشگر شرکت مخابرات ایران تأکید کرد.
 
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz