پیش فروش تمبرینه یادبود طلا و نقره میلاد امام رضا (ع) آغاز شد

ثبت نام پنجمین مرحله اقلام فیلاتلی با آلیاژهای فلزی طلا و نقره با طرح تمبرینه یادبود میلاد امام رضا (ع) از شنبه ۱۵ دی ماه آغاز شد و تا ۳۰ دی ماه ادامه دارد.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پست، طرح های تولید شده شامل مجموعه های فاخر و نفیس با تصویر تمبرینه یادبود میلاد امام رضا (ع) اعم از طلا یک گرمی، نقره پنج گرمی و مجموعه کلکسیونی به صورت صندوقچه نفیس شامل طلا یک گرمی، نقره ۱۰ گرمی و بایمتال ( طلا ۵/۱۰ گرمی و نقره ۵/۹ گرمی) می باشد.
علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام این تمبرینه های نفیس می توانند به بازار الکترونیک شرکت ملی پست به آدرس ebazar.post.ir و یا سامانه گروه صنایع دستی پرنیا به آدرس niyaco.com مراجعه نمایند.
پنجمین سری تمبرینه های طلا و نقره طرح تمبر امام رضا (ع) بمناسبت یک هزار و دویستمین سال ورود این امام همام به خاک کشور و با همکاری شرکت ملی پست، آستان قدس رضوی و گروه صنایع پرنیا تولید شده است.
شایان ذکر است تمبرینه بایمتال (ترکیب آلیاژ طلا و نقره) برای اولین بار در کشور در تیراژ بسیار پایین طراحی و تولید شده است و هر سری حدود ۴۰۰ عدد به چاپ می رسد.
همچنین گفتنی است، نخستین سری تمبر یادبود (کاغذی) ولادت امام رضا (ع) شامل یک قطعه به ارزش ۱۰ ریال در تیر ۱۳۶۵ به تیراژ سه میلیون قطعه منتشر شد که تصویر این تمبر نمایی از گنبد، گلدسته و بارگاه ملکوتی حضرت رضا (ع) می باشد.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz