مهندس نعمتی: هسته گزینش نظام اداری کشور را بیمه کرده است

معاون وزیر، رییس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت ملی پست در جمع کارکنان هسته گزینش گفت: ایجاد هسته گزینش به فرمان امام خمینی(ره) نظام اداری کشور را بیمه کرده است.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پست، مهندس نعمتی روز شنبه همزمان با ۱۵ دی ماه روز ملی گزینش در جلسه ای که با حضور علوی دانا مدیر هسته مرکزی گزینش شرکت ملی پست، اعضا و کارکنان این حوزه و هادوی مدیر کل مدیریت عملکرد برگزار شد؛ ضمن تبریک این مناسبت افزود: ایجاد گزینش در ادارات و سازمان های دولتی موجب شده نظام شایسته سالاری بر کشور حاکم شود و افراد مقید، پاک و متعهد در راس امور قرار بگیرند.
وی با اشاره به نیرو محور بودن شرکت ملی پست، اظهار داشت: تمرکز بر گزینش افراد شایسته و امین بویژه در جایگاه توزیع و نامه رسانی به عنوان ویترین اصلی پست و مهمترین نقطه تلاقی مردم با این شبکه، همواره با حساسیت و جدیت خاصی از سوی هسته گزینش دنبال شده و خوشبختانه تاکنون افراد مناسبی در این کسوت به کار گرفته شده اند.
او از شبکه پستی کشور به عنوان یکی از پرجمعیت ترین سازمان ها و شرکت های دولتی یاد کرد و افزود: مدیریت این مجموعه عظیم و تحقق اهداف متعالی آن تنها در سایه همکاری گزینش، بازرسی و حراست امکانپذیر است.
معاون وزیر اظهار داشت: جذب و به کارگیری افراد در چارچوب اهداف و اصول نظام مقدس جمهوری اسلامی همواره توسط نهادهای انقلابی اعم از گزینش و حراست با جدیت دنبال می شود.
مهندس نعمتی در ادامه پرهیز از اعمال سلیقه در برخوردهای گزینشی از سوی مسئولان هسته گزینش را مورد ستایش قرار داد و تصریح کرد: گزینش و انتصاب افراد شایسته حق نظام است که این حق می بایست با دقت در لایه ها و سطوح مختلف جاری و ساری شود.
مدیرعامل رعایت چارچوب های اخلاقی و اسلامی در واحدهای دولتی از سوی پیمانکاران بخش غیردولتی را مورد تاکید قرار داد و افزود: هسته های گزینش می بایست این امر مهم را نیز پیگیری و در چارچوب انتظارات نظام مدیریت کنند.
رییس هسته گزینش شرکت ملی پست نیز طی سخنانی گفت: فعالیت و عملکرد این مجموعه براساس رسالت ذاتی آن و منطبق با قوانین، شرع مقدس اسلام، نظام جمهوری اسلامی و به دور از اعمال سلایق شخصی می باشد.
علوی دانا رعایت منویات مقام معظم رهبری را اساس کارها و اقدامات هسته گزینش عنوان کرد و افزود: گزینش مانع و رقیب سازمان و شرکت نیست بلکه چشم بیننده و گوش شنونده و همراه مجموعه می باشد و خوشبختانه مدیران شبکه پستی همواره نگاه مثبتی به جایگاه گزینش داشته و دارند.
او در ادامه ضمن ارایه گزارشی از عملکرد ۹ ماهه هسته گزینش، اظهار داشت: نکته سنجی و رعایت منافع شرکت در کنار اجرای رافت اسلامی از اصل اساسی همکاران این حوزه در رسیدگی به پرونده ها می باشد.
در پایان با اعطای لوح تقدیر از کارکنان هسته مرکزی گزینش شرکت ملی پست تقدیر و تشکر به عمل آمد.
 
 
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz