گوگل کمک به موسسات خیریه را تسهیل کرد

گوگل به تازگی اعلام کرده است که دستیار صوتی هوشمند گوگل اسیستنت قابلیت جدیدی را به پلتفرم خود اضافه خواهد کرد تا بدین ترتیب کاربران بتوانند تنها با ارسال یک دستور صوتی، به موسسات خیریه کمک مالی و نقدی کنند.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از ایسنا، این روزها که دستیارهای صوتی و اسپیکرهای هوشمند از محبوبیت و استقبال بی نظیری برخوردار شده اند، به نظر می‌رسد که با افزودن قابلیت و امکانات جدید قرار است تبدیل به یکی از بهترین و کاربردی ترین دستگاه‌های موردنیاز کاربران در جهان شود.
گوگل به تازگی اعلام کرده است که کاربران اسپیکر و دستیار های صوتی هوشمند نظیر گوگل اسیستنت که بر روی بسیاری از دستگاه‌های الکترونیکی توسعه داده شده توسط گوگل نظیر گوشی های اندرویدی و اسپیکرهای هوشمند نصب شده و قابل دسترسی است، قادر خواهند بود تنها با ارسال یک دستور صوتی به موسسات خیریه‌ای که با گوگل همکاری دارند، کمک های مالی و نقدی کرده و بدین ترتیب در اقدامات بشردوستانه و خیریه مشارکت داشته باشند.
بر اساس گزارش وب سایت phonearena، کاربران و علاقمندان به استفاده از این قابلیت جدید باید در ابتدا تنظیمات مربوط به پرداخت‌های گوگل اسیستنت را فعالسازی کنند تا بتوانند موسسات خیریه متصل و همکار با گوگل را پیدا کرده و در صورت تمایل به حساب آنها مبالغ موردنظر خود را پرداخت کنند.
هنوز زمان دقیقی برای ارائه و انتشار این قابلیت جدید از سوی گوگل تعیین و اعلام نشده است اما به نظر می رسد که به زودی برای کاربران گوشی‌های اندرویدی نسخه اندروید ۵ به بالا و سایر اسپیکرهای هوشمند قابل دسترسی و استفاده قرار خواهد گرفت.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz