سیاست های کلان شبکه پستی در شورای معاونین بررسی شد

جلسه شورای معاونین شرکت ملی پست با حضور مدیرعامل برگزار شد.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پست، روز جاری با حضور مهندس نعمتی معاون وزیر، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره و مدیرکل دفتر نظارت، ارزیابی برنامه ها و امور مجامع وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات جلسه شورای معاونین پست برگزار و حاضران پیرامون اجرای برنامه های شبکه پستی مطابق سیاست های وزارت سخن گفتند.
در این جلسه مهندس نعمتی  با اشاره به برنامه ها و اولویت های شبکه پستی گفت: این برنامه ها براساس سیاست های کلان وزارت ارتباطات اجرایی خواهد شد.
وی در ادامه افزود: به منظور کسب نتایج بهتر و سریع تر، جلسات با نمایندگان وزارت به طور مستمر  و در دوره های ماهانه یا فصلی برگزار شود.
مدیرعامل سپس به گزارش های مربوط به سیاست های شرکت ملی پست پرداخت و گفت: با توجه به لزوم گسترش تعامل بین دستگاه های اجرایی و قوه مقننه، دفتر نظارت، ارزیابی برنامه ها و امور مجامع وزارت ارتباطات به عنوان مسئول تهیه گزارش های تخصصی، در دوره های زمانی مشخص، نتایج حاصل از اجرای برنامه های تکلیفی را به مجلس شورای اسلامی گزارش دهد.
در این جلسه، زرگوش عضو هیئت مدیره نیز در سخنانی گفت:  براساس رویکرد جدیدی که پست طی سال های اخیر در پیش گرفته، برنامه ریزی برای اقدامات و فعالیت های نوین نیز هدف گذاری شده و بر همین اساس بازنگری امور، در دست انجام است.
در ادامه اقبال خواه دیگر عضو هیئت مدیره نیز بر اجرای سیاست های کلان وزارت ارتباطات تاکید کرد و گفت: رویکرد هیئت مدیره در برنامه های کلان پست، مطابق سیاست ها و برنامه های تدوینی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات می باشد.
قادری نیز به عنوان عضو دیگر هیئت مدیره، تحول دیجیتال و توسعه مالی را از اولویت های شبکه پستی دانست و گفت: برنامه ریزی کلان در پست، ایجاد تحول در حوزه دیجیتال و راه اندازی سرویس های الکترونیکی است.
وی با اشاره به تنوع نیازهای مشتریان و مدیریت سرویس های جدید افزود: تغییر رویکرد در مدل کسب و کار شرکت ملی پست و بازنگری در برنامه ها، نیازهایی است که هم از سوی مشتریان و هم جامعه مطالبه می شود.
فسنقری مدیرکل دفتر نظارت، ارزیابی برنامه ها و امور مجامع وزارت ارتباطات نیز در این جلسه، گزارشی از برنامه ها و سیاست های اجرایی کلان مجموعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ارائه داد.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz