یافتن دوستان در نقاط بدون پوشش مخابراتی

اگر شما هم اهل کوهنوردی و دوچرخه سواری در نقاط دورافتاده هستید ممکن است به اماکنی بروید که تحت پوشش مخابراتی نباشند. حل این مشکل با یک واکی تاکی جدید ممکن است.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از مهر، به نقل از نیواطلس، این واکی تاکی پیشرفته که RidingToo RT۱ نام دارد جای تلفن همراه را در نقاط پرت و فاقد آنتن دهی می گیرد.
این دستگاه متشکل از دو بخش است. یکی سیستم اصلی که بر روی دوچرخه یا یکی از لوازم فرد بسته می شود و دیگری یک سیستم بلوتوث کنترل از راه دور.
برای این مجموعه ۹۹ مجرای رادیویی موج کوتاه در نظر گرفته شده که برقراری ارتباط میان ورزشکار و دوستان و اعضای خانواده وی را ممکن می کند. سیستم یادشده بسته به شرایط جغرافیایی محیطی حداکثر ۳ تا ۵ کیلومتر برد دارد.
کاربران می توانند با استفاده از یک میکروفون و گوشی بلوتوث به پیام های دریافتی گوش داده و سپس به آنها پاسخ دهند. برای پاسخ دادن نیز فشار دادن دکمه گفتگو کافی است.
جفت کردن گوشی ها با گوشی تلفن همراه نیز ممکن است و از این طریق دو طرف می توانند به یک موسیقی مشترک گوش کنند.
این مجموعه به طور کاملا ضد آب طراحی شده و در عمق یک متری آب هم به مدت نیم ساعت سالم می ماند.  دستگاه یادشده ۱۴ گرم وزن داشته و مجهز به باتری لیتیومی ۹۰۰میلی آمپری است. RidingToo RT۱ در صورت شارژ باتری برای هشت ساعت استفاده مناسب است. قیمت این دستگاه ۱۳۸ دلار است.
 
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz