پیام تبریک مدیرعامل به مناسبت روز ملی حمل و نقل

مهندس نعمتی، معاون وزیر، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل در پیامی فرا رسیدن ۲۶ آذر روز ملی حمل و نقل را به فعالان این عرصه در سراسر کشور به ویژه همکاران این بخش در شبکه پستی تبریک گفت.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پست در متن این پیام آمده است: حمل و نقل به عنوان یکی از پایه های اقتصادی کشور، نقش ارزنده ای در توسعه و پیشرفت ایران زمین ایفا می کند.
برنامه ریزان اقتصادی، در تدوین اهداف اقتصادی همواره نگاه ویژه ای به توسعه ناوگان حمل و نقل کشور به عنوان یکی از ارکان توسعه دارند و از همین رو بیست و شش آذرماه، به پاس خدمات طاقت فرسای ناوگان خستگی ناپذیر حمل و نقل کشور و برای آگاهی هرچه بیشتر جامعه، با نقش و جایگاه اساسی این بخش در اقتصاد کشور، به عنوان «روز ملی حمل و نقل» انتخاب شده است.
حمل و  نقل  صنعتی است که از آن  به عنوان ” نیروی محرکه  توسعه” یاد  می کنند و کارآمدی و توانمندی آن را زمینه ساز توسعه همه جانبه کشورها می دانند.
رویکرد شرکت ملی پست به عنوان یک رکن اساسی صنعت ارتباطات کشور که نقشی مهم و اثرگذار در بهبود شرایط زیست محیطی و کاهش معضلات ترافیکی دارد به حمل و نقل، توسعه ای و همه جانبه است و زحمتکشان این عرصه بازوی توانمند پست در حمل مرسوله های پستی در اقصی نقاط کشور محسوب می شوند.
اینجانب ضمن عرض تبریک فرا رسیدن این روز به زحمتکشان حمل و نقل کشور، از خداوند منان برای یکایک آنان به ویژه همکارانم در شبکه پستی کشور آرزوی سلامتی و توفیق روز افزون دارم.
 
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz