تأکید مدیرعامل بر ایجاد نگاه سیستمی و شبکه ای در پست

مدیرعامل در جلسه ارزیابی عملکرد ادارات کل پست استان های تهران و البرز خواستار حاکم شدن تفکر سیستمی در شبکه پستی شد.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پست، مهندس نعمتی معاون وزیر، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل روز جاری و در جلسه ارزیابی عملکرد پست استان و مناطق پستی تهران و البرز با بیان این که در جلسات ارزیابی نقاط قوت و ضعف نمایان می شود افزود: استان تهران سهم عمده ای از ترافیک و درآمد شبکه دارد و تقویت این استان در افزایش بهره وری کل شبکه تاثیرگذار است.
معاون وزیر سپس به سهم استان تهران در ترافیک و درآمد شبکه پستی اشاره کرد و گفت: نگاه سیستمی و شبکه ای می تواند ضمن تسریع در امور، به روند جذب بازار کمک کرده و ترافیک بیشتری وارد پست نماید و استان تهران به دلیل موقعیت ویژه و منحصر به فرد، می تواند در جذب و افزایش ترافیک و درآمد کل شبکه تحول ایجاد کند.
رئیس هیئت مدیره پروژه قیمت تمام شده خدمات را گام مهمی در ورود اطلاعات صحیح به شبکه برشمرد و اظهار داشت: با اجرایی شدن این پروژه ضمن دستیابی به اطلاعات زیرساختی و تفکیک خدمات پایه از ارزش افزوده، آمار ترافیک و درآمد کشور سامان دهی خواهد شد.
مهندس نعمتی شاخص های تدوین شده در ارزیابی ها را بسیار خوب توصیف کرده و گفت: براساس شاخص های تعیین شده در برنامه استراتژیک، به خوبی می توان عملکرد بخش های مختلف را ارزیابی نمود و از مسئولان در خصوص نحوه عملکرد زیرمجموعه توضیح خواست.
وی افزود: براساس برنامه ریزی صورت گرفته، هر دو هفته یکبار جلسات مستمر و کارگاهی با مسئولان پست استان تهران و مناطق پستی برگزار خواهیم کرد که مطمئناً در پیشبرد اهداف و برنامه های این استان مثمرثمر خواهد بود.
مدیرعامل در پایان با اعلام این که برنامه های خوبی برای سال آینده طرح ریزی شده است گفت: اگر براساس برنامه های پیش بینی شده حرکت کنیم، آینده خوبی برای پست رقم خواهد خورد.
 
 
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz