مهندس نعمتی خواستار گسترش تعامل پست های سریع بین المللی با شرکت ملی پست شد

معاون وزیر، رییس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت ملی پست گفت: ساماندهی پست های سریع بین المللی و اپراتورهای بخش خصوصی توسط شبکه ملی پستی، موجب گسترش کمی و کیفی خدمات می شود.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پست، مهندس نعمتی روز شنبه در جریان بازدید از مرکز مبادله پستی فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) در نشست مشترک با مسئولان گمرک این فرودگاه؛ افزود: به موجب اساسنامه شرکت ملی پست و نقش نظارتی و حاکمیتی آن، آماده کمک به رفع محدودیت ها، ساماندهی فعالیت های پراکنده و جلوگیری از موازی کاری هستیم تا پست ملی در کنار بخش های خصوصی فعال در عرصه بین المللی، خدمات مطلوب تری را به مشتریان ارایه دهد.
وی ضمن قدردانی از زحمات و تلاش های کارکنان گمرک و تعامل موثر و سازنده با شرکت ملی پست؛ از مرکز مبادله پستی فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره)به عنوان یکی از گلوگاه های اصلی پست در عرصه بین المللی یاد کرد.
او با اشاره به اینکه ما همواره به دنبال توسعه کمی و کیفی عرضه خدمات هستیم، تصریح کرد: تغییر نگاه و رویکرد شبکه پستی از سنتی به مدرن و همسو شدن با نیازها و خواسته های مشتریان، موید این مطلب است.
مدیرعامل ضمن اظهار امیدواری نسبت به ایجاد فضا و امکانات مناسب تر در مرکز مبادله پستی فرودگاه  بین المللی امام خمینی(ره) با همکاری سازمان برنامه و بودجه کشور ، خواستار تشکیل کمیته مشترک بین پست و گمرک در جهت حل موانع و چالش های توسعه خدمات بویژه در روزهای پایان هفته و ایام تعطیل شد.
مهندس نعمتی گفت: در حال حاضر پست امکان مبادله امانات زیر ۲۰ کیلوگرم را دارد اما با توجه به پتانسیل ها و قابلیت های موجود؛ آماده ارایه خدمات در اوزان بالاتر بویژه در حوزه تجارت الکترونیک هستیم.
فاتحی مدیر کل گمرک فرودگاه  بین المللی امام خمینی(ره) نیز در این نشست ضمن استقبال از بهبود کمی و کیفی خدمات مورد نیاز مشتریان، گفت: آماده انجام هر نوع همکاری با شرکت ملی پست در راستای تحقق این هدف هستیم.
وی برگزاری جلسات فنی منظم پست و گمرگ به منظور بحث و تبادل نظر در راستای رفع چالش های پیش رو را مثبت ارزیابی کرد و گفت: استقرار یکی از مسئولان تصمیم ساز شرکت ملی پست در مرکز مبادله پستی فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره)  می تواند گامی مهم و ارزشمند در راستای کمک به حل مشکلات باشد.
گفتنی است، در جریان بازدید از بخش های مختلف مرکز مبادله پستی فرودگاه  بین المللی امام خمینی(ره) و دیدار و گفت و گو با کارکنان این مرکز، اقبال خواه عضو هیئت مدیره، احمدی معاون فنی و بازرگانی، دلاویز معاون برنامه ریزی، پشتیبانی و توسعه مدیریت و همچنین قنبرزاده مدیر کل مرکز ملی پردازش و مبادله پستی؛ مدیرعامل را همراهی کردند.
 
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz