معاون وزیر خواستار مدیریت هوشمندانه، در سه ماهه پایانی سال شد

معاون وزیر، رییس هیئت مدیره و مدیرعامل از مدیران استان ها و واحدهای اجرایی خواست سه ماهه پایانی سال را هوشمندانه و با درایت بیشتری مدیریت کنند.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پست، مهندس نعمتی روز شنبه در جلسه ارزیابی عملکرد استان ها براساس شاخص های برنامه استراتژیک؛ افزود: اجرای سیاست های دولت، تحقق برنامه ششم توسعه و رشد ترافیک با استفاده از پتانسیل ها و ظرفیت های استانی و محلی می بایست در اولویت اقدامات قرار گیرد.
وی ضمن تاکید بر ضرورت برنامه ریزی در تمامی حوزه ها، خواستار رصد و پیگیری مجدانه عملکرد واحدهای اجرایی از سوی معاونین و مدیران ستادی بویژه حوزه معاونت فنی و بازرگانی شد.
او موضوع ساماندهی نیروی های انسانی و استفاده بهینه از امکانات و ظرفیت های موجود را یادآور شد و تصریح کرد: با توجه به اینکه هیچگونه مجوزی برای جذب نیروی جدید وجود ندارد و از طرفی نیاز است در سه ماهه پایانی سال با شتاب بیشتر و کار مضاعف تری به دنبال تحقق پیش بینی ها و کسب سهم از بازار پست باشیم، می بایست با مدیریت بهینه از ظرفیت های موجود بهره برداری شود.
معاون وزیر مشکلات موجود در عدم دسترسی به آمار و اطلاعات صحیح را از چالش های اساسی عنوان کرد و افزود: می بایست تا پیش از پایان سال مستندات مربوط به قیمت تمام شده و اطلاعات و آمار شفاف از سطح دفاتر پستی در واحدهای اجرایی تا رده های بالاتر تهیه و جمع آوری شود.
مهندسی نعمتی اظهار داشت: اصلاح ساختار و راه اندازی واحدهای جدید اعم از مدیریت امور مشتریان در حوزه فنی و بازرگانی و اصلاح نظام پرداختی ها بخشی از اقدامات موثر در جهت حل چالش ها بوده است.
وی در ادامه با برشمردن برخی اقدامات مثبت و کارآمد دیگر اعم از توسعه زیرساخت ها، نوسازی ناوگان حمل و نقل، تجهیز موزعین به پکیج نامه رسانی، کسب رتبه ۴۸ در بین کشورهای عضو اتحادیه پستی جهانی و بهبود وضعیت معیشت کارکنان؛ اظهار داشت: تمام این اقدامات با حداقل امکانات انجام شده  و ضروریست با سرعت بیشتری تداوم یابد.
مدیرعامل سال ۹۸ را سال شکوفایی پست عنوان کرد و گفت: با برنامه ریزی صورت گرفته و تصمیمات متخذه از سوی مجمع عمومی سهامداران، امیدواریم سال پیش رو سال پررونقی برای شبکه پستی کشور هم در بحث خدمات رسانی به مشتریان و هم کارکنان باشد.
گفتنی است، در این جلسه از عملکرد برتر مدیریت و کارکنان پست استان ایلام در بین استان های گروه سه؛ تقدیر به عمل آمد.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz