جلسه شورای توسعه راهبردی مدیریت به ریاست عضو هیئت مدیره تشکیل شد

شورای توسعه راهبردی مدیریت به ریاست زرگوش عضو هیئت مدیره و با هدف بحث و بررسی پیرامون بخشنامه ها و دستورالعمل های جدید سازمان اداری و استخدامی کشور تشکیل جلسه داد.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پست، عضو هیئت مدیره در این جلسه که روز سه شنبه با حضور احمدی معاون فنی و بازرگانی، محسنی سرپرست معاونت برنامه ریزی و پشتیبانی و توسعه مدیریت، نعمت خواه مدیر کل توسعه سرمایه انسانی، بیرانوند مدیر کل امور مالی، هادوی مدیر کل مدیریت عملکرد برگزار شد؛ به تشریح ضرورت تعیین تکلیف کسورات بیمه ای کارکنان در شرف بازنشستگی پرداخت.
زرگوش اهمیت پیگیری تجمیع سوابق بیمه ای کارکنانی را که سوابق بیمه ای در دو یا چند صندوق دارند را یادآور شد و افزود: ضروریست این موضوع به محوریت کارکنانی که در آستانه بازنشستگی قرار دارند و با پیگیری های اداره کل نیروی انسانی و مدیریت عملکرد در اسرع وقت انجام شود.
وی رسیدگی به مشکلات افرادی که در طی خدمت صندوق بیمه ای خود را تغییر داده اند و در حال حاضر دچار خلا بیمه ای هستند را نیز مورد تاکید قرار داد  و گفت: در حال حاضر حدود ۸۸۰ نفر از کل کارکنان شرکت تا پایان سال بازنشسته خواهند شد.
در ادامه هر یک از معاونین و مدیران حاضر در جلسه به بحث و تبادل پیرامون مباحث مطرح شده پرداختند و در پایان مقرر شد پیشنهادات مطرح شده در جلساتی آتی هیئت مدیره مورد بررسی قرار گیرد.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz