نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی : موفقیت های پست آذربایجان شرقی مایه فخر مجموعه استان است

جلسه شورای برنامه ریزی پست استان آذربایجان شرقی با حضور نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از سایت شرکت ملی پست، سعیدی، نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی در این جلسه با تبریک هفته بسیج و وحدت و میلاد حضرت رسول (ص)، کسب موفقیت های پست استان را مایه فخر استان دانسته و افزود: تحول عظیمی که در پست استان مشهود می باشد به برکت همدلی و همت جمعی بوده و کارآمدی و تلاش در مجموعه های خدمت رسان دولتی باعث تقویت باورها و رضایت مندی مردم از مجموعه نظام خواهد شد.
سعیدی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: نوای دلنشین تفکر بسیجی در سرتاسر پست استان طنین افکن شده و این امر چیزی نیست مگر تفکر کار توام با صداقت و ایثار و استفاده از حداقل امکانات و بهره دهی حداکثری که تماما در ۸ سال دفاع مقدس تجلی داشت.
این نماینده مجلس با اشاره به موفقیت های درون سازمانی پست استان و کسب رتبه برتر جشنواره شهید رجایی، این اداره کل را به عنوان یک مجموعه موفق که باید الگو و سرمشق دیگر سازمان های خدمت رسان باشد معرفی کرد.
در ابتدای این جلسه پوربزرگ، مدیرکل پست استان ضمن ارائه گزارش ۸ ماهه پست استان از کسب رتبه های برتر ترافیکی و درآمدی پست استان طی ۸ ماه گذشته خبر داده و افزود: پست استان به تاسی از تفکر بسیجی و اتحاد و همدلی توانسته با طراحی دقیق و برنامه محور، به اهداف کوتاه مدت خود دست یافته و در جهت تثبیت موقعیت های کسب شده می کوشد.
پوربزرگ با اشاره به تشکیل گروه های تخصصی بازاریابی و استفاده از توان و ظرفیت حوزه بانوان و نامه رسانان توانسته ضمن ایجاد انگیزه و شناسایی استعدادهای کارکنان پست استان سهم خود را از ترافیک مرسولات پستی کشور به۵.۸ و سهم از درآمد کشور را به ۳.۶ برساند.
مدیرکل پست آذربایجان شرقی همچنین به ذکر صفاتی از پیامبر اکرم(ص) پرداخته و امانتداری ایشان را میراثی گرانبها برای شبکه پست دانسته و افزود: کارکنان پست استان باید با تاسی از ایشان و الگو برداری از زندگی آن حضرت در جهت خدمت رسانی صادقانه و کسب اعتماد عمومی حرکت نمایند.
نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی قبل از تشکیل جلسه شورای برنامه ریزی از واحدهای مختلف پست استان بازدید کرده و از نزدیک در جریان عملکرد پست استان قرار گرفت.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz