پرسپولیس با بازی “رد کاپ” به مصاف نمایشگاه بازی‌های رایانه‌یی می آید

باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس با یک بازی رایانه‌یی آنلاین (برخط) در نمایشگاه بازیهای رایانه‌یی تهران حضور خواهد داشتفاوانیوز : شرکت‌های بازی‌سازی ۸ کشور دنیا در دومین نمایشگاه بین‌المللی بازی‌های رایانه‌یی تهران حضور خواهند یافت.

به گزارش فاوانیوز به نقل از ایسنا ، این شرکت‌های بازی ساز در دومین نمایشگاه بازی‌های رایانه‌یی تهران آخرین دستاوردهای خود در عرصه بازی‌های رایانه‌یی ارائه خواهند کرد.

براساس این گزارش، شرکت‌های بازی‌سازی از کره جنوبی، ایتالیا، ژاپن، فرانسه، مالزی، ترکیه، امارات و بلغارستان در این دوره از نمایشگاه بازی‌های رایانه‌یی حضور دارند و شرکت‌های index ، purplemaru ، xssoftwareو neomobaile از کمپانی‌های بازی ساز حاضر در این نمایشگاه خواهند بود.

علاقه‌مندان به بازیهای رایانه یی با حضور در دومین نمایشگاه بین‌المللی بازی‌های رایانه‌یی تهران می‌توانند از نزدیک با دستاوردهای بازی‌سازی داخلی و بین‌المللی آشنا شوند.

*پرسپولیسی‌ها در نمایشگاه بازیهای رایانه‌یی
باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس با یک بازی رایانه‌یی آنلاین (برخط) در نمایشگاه بازیهای رایانه‌یی تهران حضور خواهد داشت.

باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس تهران نخستین بازی رایانه‌یی آنلاین خود با عنوان “رد کاپ” را به علاقه‌مندان ارائه خواهد کرد و بازدیدکنندگان از نمایشگاه بازی های رایانه‌یی تهران می‌توانند با حضور در غرفه باشگاه پرسپولیس از این بازی رایانه‌یی آنلاین استفاده کنند.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz