دومین جلسه تحلیل و ارزیابی عملکرد استان ها برگزار شد

دومین جلسه تحلیل و  ارزیابی عملکرد استان های البرز، کهکیلویه و بویراحمد و یزد در حوزه معاونت فنی و بازرگانی تشکیل شد.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پست، این جلسه روز چهارشنبه ۲۳ آبان ماه با حضور احمدی معاون فنی و بازرگانی مدیرعامل، مدیران و معاونین این حوزه، مدیران کل استان های البرز، کهکیلویه و بویراحمد و یزد با هدف بررسی عملکرد این سه استان در حوزه های ترافیک و درآمد، توسعه بازار، کیفیت و امورمشتریان، بهبود فرآیندها و مبادلات پستی و همچنین بهینه سازی زیرساخت های اطلاعاتی برگزار شد.
معاون فنی و بازرگانی در این جلسه ضمن تبیین سیاست های کلان و استراتژیک شرکت، بر لزوم تدوین رویکردی سیستماتیک جهت بهبود شاخص های فوق و اجرای صحیح و اثربخش موارد مطرح شده تاکید کرد.
احمدی همچنین به موضوعاتی اعم از ضرورت توانمندسازی کارکنان در سطوح مختلف از جمله روسای شهرستان ها، طراحی شاخص های کلیدی عملی در حوزه های مختلف بازار، توجه به کیفیت و فرآیند عملیات پستی در شهرستان های تابعه و پاسخگویی روسای شهرستان ها در این خصوص و افزایش سهم پست در بازارهای محلی و استانی با توجه به تاکیدات وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، اشاره کرد.
وی در ادامه خواستار بازنگری و توسعه سرویس های جدید به خصوص سرویس پست ویژه، حضور در مجتمع های تجاری به عنوان یک استراتژی جدی در راستای ارتقا و رشد درآمد استان، استقرار در پایانه های مسافربری و استفاده از ظرفیت های موجود و اجرای طرح پرداخت بر مبنای عملکرد در استانها شد.
گفتنی است، نشست های ارزیابی عملکرد سایر استان ها نیز بر همین اساس طی هفته های آتی برگزار می شود.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz