ساخت ۸ مدرسه توسط بخش ارتباطات در مناطق زلزله‏‎زده کرمانشاه

در سالگرد زلزله کرمانشاه، یکی از مهم‌ترین بخش‌های ارتباطی کشور که از سال گذشته کمپینی را برای حمایت و بازسازی این مناطق استارت زده بود، خبر از بازسازی مدارس داد.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از تسنیم، به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات و ارتباطات باشگاه خبرنگاران پویا؛ سال گذشته به دنبال زلزله کرمانشاه هیئت مدیره اپراتور اول ارتباطی کشور در راستای مسئولیت اجتماعی و سهیم شدن در امر خداپسندانه مدرسه‌سازی و بازسازی مدارس، با اختصاص مبلغ ۵۰ میلیارد ریال جهت انجام این مهم، موافقت کرد.
پیش از این و در راستای جلب مشارکت‌های مردمی در این اقدام خیر، همراه اول در مراسم جشن ۲۴ سالگی خود، به معرفی کمپین «مثل اول» برای بازسازی مدارس مناطق محروم کشور پرداخت و طی آن با امضای تفاهم‌نامه‌ای با سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس، سامانه #۲۴* را برای کمک‌های مستقیم مردمی در نظر گرفت.
این کمپین که قرار بود تنها تا جشن عاطفه‌ها ادامه داشته باشد به دلیل استقبال مردم، تمدید شد.
حال با گذشت چند ماه از معرفی این سامانه، روابط عمومی این شرکت اعلام کرده که مراحل ساخت هشت مدرسه در استان کرمانشاه از محل این بودجه و زیر نظر سازمان نوسازی مدارس آغاز شده که شامل چهار مدرسه در ثلاث باباجانی، یک مدرسه در روانسر، یک مدرسه در سرپل ذهاب، یک مدرسه در گیلانغرب و یک مدرسه در دالاهو می‌شود.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz