تاکید مدیرعامل بر ایفای نقش معنوی پست در بازدید از موسسه خیریه

معاون وزیر ارتباطات در جریان بازدید از موسسه خیریه امدادگران عاشورا بر حضور فعال پست در عرصه امور خیریه تاکید کرد.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پست، مهندس نعمتی، معاون وزیر، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل از موسسه خیریه امدادگران عاشورا حامی بیماران مبتلا به سرطان و صعب العلاج بازدید کرد.
در این بازدید اقبال خواه عضو هیئت مدیره، جان بزرگی مدیرکل دفتر مدیرعامل، احمدی معاون فنی مدیرعامل و حسن زاده سرپرست دفتر روابط عمومی مهندس نعمتی را همراهی می کردند.
براساس این گزارش مهندس نعمتی در گفت و گو با فتحیان مدیرعامل این موسسه گفت: این موسسه خیریه که توسط جمعی از رزمندگان دوران دفاع مقدس تاسیس شده، نقش ارزنده ای در خدمات رسانی به هموطنان ایفا می کند که جای تقدیر دارد.
وی از اعلام آمادگی شرکت ملی پست برای ایفای وظایف معنوی در این گونه امور خبر داد و گفت: پست مجموعه بزرگی است که ظرفیت و امکانات مناسبی در زمینه فعالیت های فرهنگی دارد.
رئیس هیئت مدیره در ادامه اظهار داشت: پست آمادگی چاپ تمبرهای یادبود و اختصاصی را  داشته و همچنین درصدد است با راه اندازی سرویس پست سرد، اقلام دارویی و غذایی را در شرایط خاص جابه جا کند.
مهندس نعمتی با اشاره به این که زیرساخت های شبکه پستی امکان دسترسی به اقصی نقاط کشور را دارد، گفت: با این ظرفیت شبکه پستی می تواند کمک های حمایتی را برای ۱۱ هزار عضو این موسسه ارسال کند.
یکی دیگر از موضوعات این گفت و گو جذب افراد خیر از طریق دفاتر پستی بود که مدیرعامل در این خصوص نیز اعلام آمادگی نمود.
وی همچنین پیشنهاد کرد با تشکیل کمیته مشترکی متشکل از کارشناسان دو بخش، زمینه همکاری های دو جانبه فرهنگی را فراهم نمایند.
در جریان این گفت و گو، فتحیان مدیرعامل این موسسه خیریه نیز ضمن تقدیر از این عمل خیرخواهانه مسئولان پست، به طرح موضوعات قابل مشارکت از طریق شبکه پستی پرداخت.
وی با اشاره به این که بیش از ۱۵ سال از تاسیس این موسسه خیریه می گذرد گفت: اعضای این موسسه را اشخاص حقیقی و حقوقی تشکیل می دهند که عمده تمرکز بر روی درمان بیماران سرطانی و صعب العلاج است و هم اکنون در ۲۶ استان کشور فعالیت دارد.
وی عمده فعالیت این موسسه را معرفی و ارجاع افراد نیازمند به مراکز درمانی برشمرد و تاکید کرد: موضوع ترویج خیرخواهی و کمک به دیگران در دستور کار فعالیت های فرهنگی سازمان ها و دستگاه های دولتی قرار گیرد.
مرکز خیریه امدادگران عاشورا از سال ۱۳۸۲ با هدف کمک به بیماران سرطانی و صعب العلاج که به خدمات درمانی موثر دسترسی ندارند آغاز به کار کرده و با معرفی افراد واجد شرایط به مراکز درمانی، در امور خیریه مشارکت می نماید.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz