استقرار نظام قیمت تمام شده سرویس ها و خدمات در شرکت پست

اعضای مجمع شرکت ملی پست ایران با تاکید بر استقرار نظام قیمت تمام شده سرویس ها و خدمات در پست، کلیات برنامه و بودجه سال ۹۸ این شرکت را تصویب کردند.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت پست جمهوری اسلامی ایران با حضور سیروس موثقی معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و نمایندگان سازمان برنامه و بودجه و وزارت امور اقتصادی و دارایی، امروز یکشنبه برای بررسی بودجه پیشنهادی سال ۱۳۹۸ شرکت پست با حضور تمامی اعضای مجمع این شرکت تشکیل شد.
در ابتدای جلسه معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به عنوان رییس مجمع تاکید کرد: مدیران شرکت پست جمهوری اسلامی ایران باید نسبت به تحلیل بازار و ظرفیت موجود شرکت اقدام کنند و بر اساس آن برنامه بهبود یا توسعه برای سرویس های تکلیفی و غیرتکلیفی خود با رعایت مفاد اساسنامه پیشنهاد دهد.
در ادامه این جلسه برنامه و بودجه پیشنهادی توسط نماینده هیات مدیره شرکت ملی پست ایران ارائه شد و با  تاکید اعضای مجمع بر استقرار نظام قیمت تمام شده سرویس­ها و خدمات، کلیات برنامه و بودجه به تصویب اعضای مجمع پست رسید.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz