تقدیر وزیر ارتباطات از مدیر مخابرات منطقه تهران

مهندس آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در همایش گرامیداشت هفته پدافند غیر عامل که سه شنبه ۱۵ آبان ماه در سالن همایش های شهید قندی برگزار شد ، از مهندس ملک جعفریان مدیر مخابرات منطقه تهران تقدیر کرد.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از سایت مخابرات منطقه تهران، به گزارش پیام تهران آنلاین در این همایش که با حضور سردار جلالی رییس سازمان پدافند غیرعامل کشور ، دکتر بیک پور مشاور وزیر و رییس کمیته پدافند غیرعامل وزارت ارتباطات برگزار شد ، مهندس آذری جهرمی از مهندس ملک جعفریان به پاس تلاش ها و همکاری مستمر در پیاده سازی الزامات پدافند غیرعامل بویژه پس از زلزله ملارد و همچنین جدیت در نشر و پیاده سازی فرهنگ پدافند غیر عامل تقدیر کرد .
گفتنی است در این همایش ، مهندس ملکی معاون شبکه ، ناجی معاون مالی ،تدارکاتی و منابع انسانی ، مهندس علی بیگی مدیر دفتر مدیریت مخابرات منطقه تهران ، ذوالفقاری مدیرکل روابط عمومی و حسینیان مدیرکل دفتر حراست مخابرات منطقه تهران نیز در جمع مدیران و مسئولان مجموعه وزارت ارتباطات و شرکت های تابعه حضور داشتند.
به اطلاع می رساند در این همایش پس از سخنرانی دکتر بیک پور مشاور وزیر و رییس کمیته پدافند غیر عامل وزارت ارتباطات و همچنین سخنرانی سردار جلالی رییس سازمان پدافند غیرعامل کشور شبکه «رادیو ترانک ملی» راه‌اندازی شد.
لازم به ذکر است این شبکه که بابرقراری ارتباط‌ استان‌های مازندران، کرمان، خوزستان و دو نقطه از کلان شهر تهران تست و راه‌اندازی شد، با فراهم کردن ارتباط صوتی و تصویری بستر مناسبی برای مدیریت ارتباطات در شرایط بحران است که با سرمایه‌گذاری ۱۷ میلیارد تومان با مصوبه هیات دولت و شورای عالی امنیت ملی به بهره‌برداری رسید و قرار است این شبکه خدمات ارتباطی را برای ۲۰ هزار مدیر بحران در تهران فراهم کند.
بر اساس این گزارش، هم‌اکنون شبکه «رادیو ترانک ملی» در تهران راه‌اندازی شده و به زودی ارتباط سایر استان‌ها نیز با این شبکه برقرار می‌شود.


تهیه و تنظیم : موسی الرضا شبرنگی / عکس: علیرضا ترابی
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz