معرفی مرکز آموزش بازی‌سازی در نمایشگاه بازی‌های رایانه‌یی تهران

فاوانیوز : نحوه فعالیت و نقشه آموزشی انیستیو بازی‌سازی رایانه‌یی در نمایشگاه بین‌المللی بازی‌های رایانه‌یی تهران به علاقه‌مندان معرفی می‌شود.

به گزارش فاوانیوز به نقل از ایسنا ، نحوه فعالیت انیستیتو بازی‌سازی در بخش‌های آموزشی در غرفه این مجموعه در نمایشگاه بین‌المللی بازی‌های رایانه‌یی که تیرماه امسال در مصلای امام خمینی (ره) برگزار می‌شود به علاقه‌مندان معرفی خواهد شد.

براساس این گزارش، علاقه‌مندان با حضور در این غرفه می‌توانند با مفاد آموزشی دوره‌های کارشناسی بازی‌سازی در این انیستیو آشنا شوند.

همچنین علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات در زمینه چگونگی عضویت در انیستیو بازی سازی و استفاده از دوره های بازی سازی در این مرکز می توانند به این غرفه مراجعه کنند. مخاطبان هم می توانند با حضور در غرفه انیستیو بازی سازی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌یی از نزدیک با دستاوردهای این مرکز آموزشی در عرصه بازی سازی رایانه‌یی از نزدیک آشنا شوند.

بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌یی نخستین مرکز تخصصی بازی‌سازی کشور تحت عنوان «انستیتو ملی بازی‌سازی» را سال گذشته راه‌اندازی کرد.

در این مرکز آموزشی، دوره‌های آموزشی در قالب چندین رشته تخصصی ارائه می‌شود که هر یک از این رشته‌ها شامل دروس عمومی، پایه و تخصصی است و در پایان هر یک از این دوره‌ها به دانش‌آموختگان گواهینامه رسمی از سوی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌یی اهداء خواهد شد.

بهره‌گیری از اساتید مجرب و با سابقه در عرصه تولید بازی‌های رایانه‌یی، دسترسی به کتابخانه تخصصی، فضای آموزشی مناسب، کلاس‌های مجهز به فناوری‌های روز و برنامه‌ریزی دقیق آموزشی براساس آخرین متدهای بین‌المللی در زمینه ساخت بازی از ویژگی‌های «انستیتو ملی بازی‌سازی» است.

چهار رشته تخصصی برنامه‌نویسی بازی‌های رایانه‌یی با استفاده از موتورهای آماده، طراحی بازی، مبانی هنر دو بعدی در بازی‌های رایانه‌یی، مبانی هنر سه بعدی در بازی‌های رایانه‌یی برای ارائه در اولین دوره آموزشی این انستیتو در نظر گرفته شده است.

همچنین رشته‌های برنامه‌نویسی موتور بازی‌های رایانه‌یی، اصول انیمیشن مورد نیاز برای بازی‌های رایانه‌یی، موسیقی سازی برای بازی‌های رایانه‌یی، مدیریت پروژه‌های بازی، تست و کنترل کیفی بازی از برنامه‌های آتی این انستیتو در زمینه آموزش بازی سازی است.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz