برگزاری کارگاه‌های ویژه بازی‌سازی در نمایشگاه بازی‌های رایانه‌یی

فاوانیوز : کارگاه‌های تخصصی بازی‌سازی ویژه دانشجویان بازی‌سازی و فعالان این عرصه در نمایشگاه بازی‌های رایانه‌یی تهران برگزار می‌شود.

به گزارش فاوانیوز به نقل از ایسنا ، معاون پژوهش و آموزش بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌یی در این باره گفت: انیستیتو بازی سازی رایانه‌یی امسال غرفه‌ای مجزا در نمایشگاه بین‌المللیبنیاد ملی بازی‌های رایانه‌یی تهران خواهد داشت.

محمدمهدی بهفر افزود: در این نمایشگاه مقرر شده کارگاه های تخصصی برای دانشجویان انیستیتو بازی سازی با حضور استادان مجرب برگزار شود.

مدیر انیستیتو بازی سازی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌یی تاکید کرد: در این کارگاه های تخصصی مسائل حرفه ای مربوط به بازی سازی انجام می شودو بازی سازان در قالب کارگاه های آموزشی، اقدام به خلق بازی‌های رایانه‌یی کوچک خواهند کرد.

بهفر تاکید کرد: تولید بازی‌های رایانه‌یی باید از سوی افرادی صورت گیرد که اطلاعاتی درباره بازی‌سازی رایانه‌یی داشته باشند از این رو بخشی از کارگاه‌های تخصصی در نمایشگاه بازی‌های رایانه‌یی تهران به دانش آموختگان انیستیتو بازی سازی رایانه‌یی اختصاص دارد.

وی گفت: علاقه مندان برای حضور در این کارگاه‌های آموزشی می‌توانند کارت عضویت در انیستیتوبازی سازی را ارایه دهند. همچنین برای علاقه‌مندان برای حضور در این کارگاه ها نیز کارت میهمان صادر خواهد شد.

بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌یی نخستین مرکز تخصصی بازی سازی کشور تحت عنوان «انستیتو ملی بازی‌سازی» را سال گذشته راه اندازی کرد.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz