مصوبه سفر وزیر ارتباطات به بوشهر اجرایی شد/ شروع حمایت شتابدهنده از کسب و کارهای نوپا

مصوبه سفر وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به استان بوشهر برای رونق کسب وکارهای نوپا در این استان، با افتتاح دفتر شتابدهنده دیموند در بوشهر اجرایی شد.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، علی سملیان مدیرکل  ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر از اجرای مصوبه سفر وزیر ارتباطات به استان بوشهر خبر داد، گفت: همزمان با سفر وزیر ارتباطات به استان بوشهر و با حضور وی قرار داد سه جانبه ای میان اداره کل ارتباطات این استان، شتابدهنده دیموند و پارک علم و فناوری بوشهر برای رونق کسب و کارهای نوپا به امضا رسید.
وی افزود: در پی آن شتابدهنده دیموند برای شناسایی استارت‌آپ های دارای شرایط و صاحب ایده اقدام کرد و همزمان با افتتاح دفتر استانی و برگزاری اولین رویداد Startup Review   این شتابدهنده در بوشهر استارت آپ های برگزیده معرفی شدند.
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر تصریح کرد: در این رویداد، ایده های مربوط به ۱۳ گروه مورد بررسی قرار گرفت که در نهایت پنج تیم مورد حمایت مالی، علمی و آموزشی شتابدهنده  قرار می گیرند و پارک علمی و فناوری استان زیر ساخت ها، ملزومات و فضای کاری را در اختیار این کسب و کار ها  قرار می دهد.
سملیان خاطر نشان کرد: رویدادهای کارآفرینی با همکاری شتابدهنده تا یکسال آینده برنامه ریزی شده و مطابق زمانبندی جهت جذب و حمایت تعداد بیشتری از تیم های نوپا ادامه پیدا می کند.
بر اساس این گزارش، در سفر مردادماه گذشته وزیرارتباطات و فناوری اطلاعات به استان بوشهر تفاهمنامه همکاری سه جانبه ای میان اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان بوشهر، شتاب دهنده دیموند و پارک علم و فناوری بوشهر به امضا رسید.
مطابق این تفاهم نامه، شتابدهنده دیموند متعهد شد تا به کسب و کارهای نوپای استان بوشهر، خدمات مربیگری، آموزش، مشاوره حقوقی و مالی ارائه دهد.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz