مهندس نعمتی در جلسه شورای اداری پست استان اصفهان : اصل مشتری مداری، بهبود کیفیت و خدمات رسانی مطلوب از اهداف پست می باشد

جلسه شورای اداری پست استان اصفهان به ریاست معاون وزیر، رییس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت ملی پست برگزار شد.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پست، جلسه شورای اداری پست استان اصفهان امروز سه شنبه سوم مهر ماه به ریاست مهندس نعمتی معاون وزیر، رییس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت ملی پست برگزار شد.
مهندس نعمتی در این جلسه اظهار داشت: رویکرد بسیار خوبی در پست استان اصفهان حاکم است و با توجه به زیر ساخت های موجود شرایط مطلوبی را جهت ارایه خدمت و حرکت رو به جلو مشاهده می شود.
وی افزود:با توجه به ظرفیت خوب پست استان و مجموعه مدیریت قوی این استان انتظار میرود ضمن ارزش به کار و جایگاه ارزشی پست وبا توجه به پارامترهای اقتصادی و نقش مهمی که برند پست دارد از این ظرفیت به نحو مطلوب استفاده نمائیم.
معاون وزیراظهارداشت: در انعقاد قراردادها و استفاده از ظرفیت ها ضروریست با نگاه اقتصادی و عدم دید تک بعدی در جذب ترافیک و مدیریت هزینه دقت لازم صورت گیرد.
رئیس هیات مدیره گفت :پتانسیل های خوبی در پست وجود دارد و در جذب ترافیک لازم است بازارهای الکترونیک، امانت  و اسناد را در نظر داشته باشیم و با تکیه براین منابع عظیم و به ویژه نیروی انسانی توانمند، سهم بیشتری را از بازار جذب نماییم.
وی ضمن تاکید برارایه خدمات خرید و فروش اینترنتی از جمله ارایه سوغات شهرها با این سرویس به مردم گفت: لازم است شبکه پستی کشور با تکیه بر توانمندی های خودش به حرکت ادامه دهد و در ارایه برخی خدمات از جمله لجستیک ابتدا زیر ساخت های لازم را فراهم نمائیم.
مهندس نعمتی با اشاره به عدم سرمایه گذاری های هدفمند در برخی ادارات تصریح کرد: تورم نیروی انسانی در بخش هایی از شبکه مشهود است و با توسعه برخی خدمات بایستی از این ظرفیت هاو فرصت ها استفاده کنیم.
مهندس نعمتی افزود: جهت تحقق برنامه ها لازم است بروکراسی های گذشته را فراموش کنیم و راههای کوتاه تر را انتخاب کرده و درارایه خدمات به مردم اصل مشتری مداری و بهبود کیفیت خدمات مد نظر قرار دهیم.
وی در ادامه خواستار شفافیت قیمت تمام شده خدمات و مشخص بودن فعالیت های پایه و ارزش افزوده و همچنین تبدیل پروژهای در دست اقدام در هر مرحله ای به سرویس پستی شد.
مدیرعامل با اشاره به نقش تک تک همکاران در تحقق اهداف، سرآمدی و رونق شبکه پستی کشور، اظهار داشت: آنچه می تواند یک شرکت خدمات رسان را سرپا نگه دارد؛ توجه به نیازهای روزمره مشتریان، تنوع بخشی به سرویس ها، سرعت و دقت در خدمات رسانی است.
درابتدای این جلسه حمید باقری سرپرست اداره کل پست استان اصفهان گزارشی مبسوط از عملکرد پست استان و برنامه های پیش رو ارایه نمود.
در پایان جلسه نیز مهندس نعمتی از حسین انصاری مقدم رئیس اداره پست شهرستان کاشان و ایوب رشیدی راد رئیس بخش توزیع استان با اهدای لوح، تقدیر نمود.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz