مهندس نعمتی در جمع موزعین پست استان اصفهان : امانتداری نقطه عطف شبکه پستی کشور است

معاون وزیر، رییس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت ملی پست در دیدار با موزعین پست اصفهان، امانتداری نیروهای پست را عامل ماندگاری و بقای این شبکه دانست.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پست، مهندس نعمتی روز سه شنبه سوم مهر ۹۷ با حضور در اداره کل پست استان اصفهان، ضمن دیدار و گفتگو با پرسنل، از بخش های مختلف این اداره کل بازدید و با روسا و کارشناسان مسئول تشکیل جلسه داد.
وی در ابتدا ضمن حضور در جمع موزعین این اداره ضمن ابلاغ پیام وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات بیان داشت: استان اصفهان در تمامی زمینه ها جنگ، جهاد، خدمت و کار و تلاش پیشرو بوده است.
مدیرعامل در ادامه اظهار داشت: نامه رسانی یکی از شغل های ارزشمند پست است که خوشبختانه در این اداره کل، به دلیل ارایه خدمات نامه رسانی بسیار خوب، پرداختی های بالای ۹۰ درصد نیز به موزعین انجام شده است .
معاون وزیر در جمع پستچی های اصفهان تصریح نمود: نقطه عطف شبکه پستی کشور، امانتداری است و انتظار می رود با افزایش کیفیت توزیع مرسولات، خدمات مناسب به مردم ارائه شود.
رئیس هیات مدیره شرکت ملی پست بیان داشت: امروز دقت، سرعت و امنیت در ارسال و توزیع مرسولات از حساسیت و ویژگی خاصی برخوردار است و موفقیت شبکه پستی به عنوان برند محبوب مردم در این سه عامل خلاصه می شود.
مدیرعامل افزود: فلسفه وجودی شبکه پستی خدمت است و ما وارثان امانتداری در سطح کشور هستیم و باید نام نیک را حفظ نمائیم .
مهندس نعمتی گفت: با توجه به شروع فعالیت دو اپراتور در سطح کشور اگر به این نتیجه برسیم که کار مردم توسط خود مردم انجام می شود دلیلی ندارد هزینه مضاعف ایجاد کنیم و با هزینه کمتر و تعهد بهتر توزیع را انجام خواهیم داد .
معاون وزیر تاکید نمود: با جدیت تقویت بخش نامه رسانی را دنبال کرده و وظیفه پستچی گری را به نحو احسن انجام خواهیم داد و همکاران موزع نیز بایستی برای شغل نامه رسانی ارزش قائل شده و ضمن حفظ امانتداری، در امور مربوطه نگاه سازمانی داشته باشند.
وی در پایان این با اعلام این که به زودی پکیج نامه رسانی در کشور توزیع خواهد شد، اظهار امیدواری نمود: همکاران جهت حفظ شان و منزلت پست و سلامتی و امنیت خود از بسته های تهیه شده در هنگام کار استفاده نمایند .
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz