سفر جادویی ایمیل‌ها به آینده با انتخاب تاریخ توسط فرستنده!

فاوانیوز : اگرچه متاسفانه هنوز نمی‌توان به خود پیشین خود پیام فرستاد، اما یک سرویس خدماتی جدید به فرد اجازه می‌دهد که برای خود آینده خود ایمیل‌های کپسول زمان بفرستد.

به گزارش فاوانیوز به نقل از ایسنا، سایت Futureme.org مانند یک سرویس ایمیل تحت وب ساده کار کرده، اما به فرد اجازه می‌دهد که تاریخ رسیدن ایمیل را به گیرنده مشخص کند.این سایت بر اساس این اصل بوده که خاطرات در برابر ایمیل از دقت کمتری برخوردارند.

در این سایت آمده است: جملاتی برای الهام بخشیدن به خود آینده خود بفرستید، یا شاید یک نصیحت یا تصورات خود در مورد جایگاهی که در یک، سه یا چند سال آینده دارید. این ایمیل‌ها یک سفر جادویی در زمان انجام داده و به خود آینده ما خواهد رسید.این وب‌سایت پیشنهاد داده که برای ارسال این ایمیل از ایمیل کاری کنونی خود استفاده نکنید چون ممکن است تا آن زمان محل کار خود را تغییر داده باشید.

همچنین می‌توان به ایمیل آینده خود سر زده و از امکان تحویل آن مطمئن شوید.ایمیل‌های ارسالی به آینده به دلایل قانونی از نامگذاری برای افراد دیگر منع شده است اما می‌توان با آن برای افراد دیگر پیام فرستاد که البته از محدودیت‌های زیادی برخوردار است. برای مثال در این حالت حتما باید در سایت ثبت شده باشید تا فرد گیرنده در آینده از فرستنده آن مطلع شود.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz