رسیدن شرکت مخابرات به جایگاه واقعی خود، در گرو سعی و تلاش بیشتر

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت: بکارگیری سعی و تلاش بیشتر، ضمن سرعت بخشیدن به رفع مشکلات، شرکت مخابرات ایران را به جایگاه واقعی خود خواهد رساند.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، مهندس سید مجید صدری، مدیرعامل شرکت که در جشن غدیر بین کارکنان و مدیران سخن می گفت، با بیان این مطلب افزود: همه ما جزو خانواده مخابرات هستیم، لذا لازم است بدون درنظر گرفتن تفاوت های ساختاری، با سعی و تلاش، شرکت مخابرات را به جایگاه واقعی خود برسانیم.
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با بیان اینکه اکنون زمان همکاری و تعامل است اظهار داشت: طی کردن مسیری که مشکلات در بین راه دارد نیازمند بکارگیری صبر و بردباری ست. لذا اگر در طی مسیر صبر پیشه کنیم قطعا سرعت رفع مشکلات بیشتر خواهد شد.
مهندس سیدمجید صدری، چابکی را یکی از ضرورت های موفقیت هر سازمان برشمرد و افزود: شرکت مخابرات ایران در شرایط فعلی نیاز به چابکی دارد تا فرآیند امور، سریع تر و دقیق تر اهداف شرکت را تحقق بخشد.وی توجه به لایه های مختلف شرکت را ضروری دانست و افزود: همه لایه های بدنه مخابرات چه مدیران چه کارکنان رسمی، قراردادی، بخش خصوصی و پیمانکاری د ر رسیدن به منافع و اهداف شرکت دخیل هستند.مدیرعامل شرکت مخابرات ایران اظهار داشت: در حال حاضر تفاوت هایی در بین کارکنان به لحاظ ساختاری و حقوقی وجود دارد که با اجرای ساختار جدید که در دست تدوین است، این تفاوت ها و تبعیض ها از بین رفته و تمامی افراد بر اساس عملکردشان دیده خواهند شد.
مهندس سیدمجید صدری مولفه های متنوعی برای افزایش انگیزه در شرکت عنوان کرد و گفت: تنها مولفه های مالی باعث افزایش انگیزه نخواهد شد، بلکه، انگیزه های غیر مالی مانند توجه به جایگاه و شأن کارکنان در افزایش انگیزه موثرتر می باشد.وی ، مدیریت در هزینه ها و حفظ نظم و انضباط کاری را در بین مدیران و کارکنان امری مهم ارزیابی کرد و افزود: مدیریت در هزینه ها و صرفه جویی مالی و همچنین نظم و انضباط کاری به تعالی سازمانی کمک موثری خواهد کرد.
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در بخش دیگر از سخنان خود به اهمیت افزایش کیفیت ارایه خدمات پرداخت و خاطرنشان کرد: غیر از توجه به مسایل کارکنان، مسئله توسعه شبکه و کیفیت سرویس در ارتباط با حفظ رضایتمندی مشتریان بسیار مهم است که این مهم نیز در گرو تلاش همه کارکنان می باشد.مهندس سید مجید صدری در پایان سخنان خود ضمن تبریک عید سعید غدیر خم به کارکنان از خداوند متعال خواستار توفیق تآسی جستن و الگو گرفتن از سیره و رفتارهای ائمه اطهار و سادات برای همکاران شد.
گفتنی ست، جشن عید غدیر در شرکت مخابرات ایران، امروز چهارشنبه ۷ شهریور ۹۷، پس از اقامه نماز ظهر و عصر با حضور مهندس سیدمجید صدری، مدیرعامل شرکت مخابرات ایران، مهندس یافتیان و مهندس جباری اعضای هیات مدیره و معاونان و مدیران و کارکنان شرکت مخابرات ایران در ساختمان زنده یاد دکتر غفاریان برگزار شد.
 
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz