عضو هیئت مدیره: مدیران اجرایی با حساسیت بیشتری به دنبال حل مسایل و همراهی با شبکه باشند

عضو هیئت مدیره شرکت ملی پست در کارگروه حوزه فنی و بازرگانی گفت: از مدیران اجرایی انتظار می رود با حساسیت و دقت بیشتری به دنبال حل دغدغه ها و همراهی با شبکه پستی کشور باشند.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پست، نجاری در دومین روز همایش هم اندیشی مدیران افزود: ماهیت وجودی شرکت ملی پست ارایه خدمات و اهمیت حوزه فنی و بازرگانی بهبود و تامین کیفیت در ارایه خدمات مورد نیاز شهروندان می باشد.
وی با اشاره به اینکه حوزه فنی باید پذیرای انتقادها بویژه انتقادهای مدیران میانی و اجرایی باشد، تصریح کرد: این گروه از مدیران به دلیل اینکه ارتباط مستقیم تری با مسایل اجرایی، مشتریان و متقاضیان خدمات دارند، بهتر می توانند اشکالات موجود در دستورالعمل ها و سایر مسایل این حوزه را مطرح نمایند.
او ظرفیت های معطل مانده بازار را مورد تاکید قرار داد و گفت: شناسایی این ظرفیت ها و تعریف و  طراحی سرویس ها و خدمات متناسب با آن می تواند موجب افزایش ترافیک مرسولات شود.
نجاری در ادامه خواستار توجه بیشتر به مسایل کارکنان توزیع، موزعین و بخش حمل و نقل و کمک به رفع دغدغه های آنان شد و اظهار داشت: کیفیت توزیع مرسولات بویژه مرسولات قراردادی، به دلیل اینکه جذب ترافیک های بعدی را به همراه دارد؛  از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
معاون فنی و بازرگانی مدیرعامل در ادامه این کارگروه به تشریح مسایل این حوزه پرداخت و گفت: از آنجاییکه چرخه تولید محصول ما به کل شبکه وابسته است، بنابراین موفقیت حوزه فنی و بازرگانی در گرو همراهی و پشتیانی سایر حوزه ها اعم از فناوری و برنامه ریزی، پشتیبانی و توسعه مدیریت است.
احمدی با اشاره به برنامه محوری حوزه فنی و بازرگانی، تصریح کرد: در شرایط موجود اقتصادی، طی چهار ماهه ابتدای سال جاری شاهد رشد ۲۲ درصدی ترافیک و ۱۵ درصدی درآمد با وجود ریزش ۱۲ تا ۷ درصدی درآمد حاصل از قراردادها، نسبت به مدت مشابه پارسال هستیم.
وی ایجاد رفوم و اصلاحات در بخش های مختلف این حوزه را مورد تاکید قرارداد و افزود: اهم تغییرات می بایست در نظام اطلاعات به منظور جلوگیری از ارایه آمار و اطلاعات ناصحیح، نظام ارزیابی و بهره وری، رفتار عملکرد شبکه ای و سرعت عکس العمل نسبت به اتفاقات، صورت گیرد.
معاون فنی و بازرگانی در خصوص راه حل های برون رفت مشکلات موجود این حوزه گفت: راه حل ها می بایست در سه لایه مدیریت بازار و سرویس ها، امور مشتریان و عملیات و سرویس دهی به صورت یکپارچه متمرکز شود.
وی در ادامه به برنامه های در حال پیگیری نیز اشاره کرد و اظهار داشت: تقویت واحد مدیریت کیفیت و حمایت ازمشتری، احیای و توسعه کانال ارتباطی ۱۹۳، ایجاد سیستم سنجش رضایت از مشتریان در باجه ها، پست دوسویه، پیش فروش محصولات فرهنگی، پاکت های پیش پرداخت و سرویس عادی گواهی شده از جمله مهمترین این برنامه هاست که انتظار داریم تا ۱۷ مهر امسال به بهره برداری برسد.
احمدی در خصوص مدیریت بهینه بازار پست نیز گفت: ساماندهی و توانمندسازی بازاریابان، تحلیل رقبا، مدیریت روابط با مشتریان و هوشمند سازی کسب و کار پستی، می تواند در این زمینه راهگشا باشد.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz