وزیر ارتباطات فرارسیدن روز خبرنگار را تبریک گفت

وزیر ارتباطات با تبریک فرارسیدن روز خبرنگار گفت: اگر تلاش های خبرنگاران برای آگاه سازی و شفافیت نبود، فساد بیش از آنچه اینک لانه گزیده و اختلال ایجاد کرده، آزار دهنده می شد.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از مهر، محمدجواد آذری جهرمی در اینستاگرام خطاب به خبرنگاران، عکاسان و تصویربرداران نوشت: درود بر شما که جریان آزاد اطلاعات و آگاهی را در کالبد جامعه به گردش در می آورید و با آزادگی از حقوق مردم دفاع می کنید.
وی ادامه داد: تنفس در زیست بوم ‌خبر و اطلاع رسانی در عین جذابیت و هیجان معمولا با فشار، تعجیل و گاه تحدید توام است و صبر و طاقتی افزون‌تر از مشاغل دیگر می طلبد.
وزیر ارتباطات خاطرنشان کرد: جوشش ایده‌های بدیع، تمیز سره از ناسره، تسلیم نشدن در برابر فشارهای سیاسی یا پیشنهادهای اغواگرانه و حفظ استقلال در اظهار نظر و تنظیم خبر، ویژگی های یک خبرنگار برجسته و شایسته است که جز به انجام رسالت حرفه‌ای خویش و دفاع از حقوق مردم به چیز دیگری نمی اندیشد.
آذری جهرمی خطاب به خبرنگاران گفت: رسالت شما کشف حقایق، جستجوی پاسخ برای سوالات و ابهامات افکار عمومی و نقادی منصفانه و مبتنی بر واقعیت است و با تلاش شماست که مسیر توسعه همه جانبه کشور هموار می شود. اگر تلاش های شما برای آگاه سازی و شفافیت نبود، فساد بیش از آنچه اینک لانه گزیده و اختلال ایجاد کرده است، آزار دهنده می شد.
وی گفتک تلاش صادقانه و تدبیر آگاهانه شما را در توسعه آگاهی، ایجاد شفافیت، جستجوی حقیقت و نقد مبتنی بر واقعیت را می‌ستایم و روز خبرنگار را پیشاپیش بر همه شما عزیزان تبریک می‌گویم.
 
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz