مشکل گوشی‌های وان پلاس ۶ زیر نور آفتاب

به نظر می‌رسد که نمایشگر گوشی‌های وان پلاس ۶ هنگام قرار گرفتن در زیر نور آفتاب دچار مشکل می‌شوند.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از ایسنا، به نقل از وب سایت phonearena، بسیاری از کاربران گوشی‌های وان پلاس ۶ در فضای مجازی و خطاب به شرکت چینی وان پلاس نوشته‌اند که نمایشگر این گوشی به هنگام قرار گرفتن در زیر نور آفتاب دچار مشکل در میزان روشنایی صفحه نمایش می‌شوند، به گونه‌ای که با کوچک‌ترین حرکت گوشی، نور صفحه دچار تغییرات زیادی می‌شود.
آنها در ادامه تاکید کرده‌اند که میزان نور صفحه نمایش گوشی‌های هوشمندشان به شدت دچار تغییرات ناگهانی می‌شود و آن‌ها را از انجام هرگونه عملیات برروی موبایل باز می‌دارد.
یکی دیگر از کاربران گوشی وان پلاس ۶ در این باره می‌گوید: هنگام قرار گرفتن زیر نور آفتاب و محیط‌های بیرون از منزل، نور صفحه نمایش گوشی من ناگهان تغییر می‌کند و در پاره‌ای از موارد، نور سفید و رنگ‌های مختلفی را نشان می‌دهد و این مساله مرا از انجام کارهای مورد نیازم باز می‌دارد.
این مشکل یک بار دیگر نیز برای گوشی‌های وان پلاس رخ داده بود و پس از گزارش‌های کاربران در فضای مجازی، این شرکت نسخه به‌روزرسانی شده جدیدی را منتشر کرد که باز هم به نظر می‌رسد مشکل مربوطه را حل نکرده و همچنان کاربران با معضل مذکور رو به رو هستند.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz