معاون وزیر ارتباطات: نمایشگاه الکامپ فرصت خوبی برای گسترش فعالیت های الکترونیکی پست است

مهندس نعمتی در تشریح دلایل حضور پست در نمایشگاه الکامپ گفت: تجارت الکترونیک یکی از اضلاع اصلی فعالیت های پست است.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پست، مهندس نعمتی معاون وزیر، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل در خصوص اهداف حضور شرکت ملی پست در نمایشگاه الکامپ گفت: پست براساس اساسنامه جدید و رویکردهای نوینی که در ایجاد و راه اندازی سرویس ها اتخاذ کرده، سعی دارد با کمک فناوری زمینه گسترش نفوذ خدمات پستی الکترونیکی در جامعه را فراهم نماید.
وی نمایشگاه الکامپ را فرصت مغتنمی برای اطلاع رسانی از خدمات الکترونیکی شرکت ملی پست برشمرد و گفت: نمایشگاه الکامپ به لحاظ حضور سازمان های خدمات محور فرصت خوبی برای پست است تا ضمن معرفی توانمندی ها و فعالیت های خود، زمینه گسترش همکاری با سایر سازمان های دولتی و خصوصی را فراهم سازد.
مهندس نعمتی پس از آن به برنامه های شبکه پستی در حوزه تجارت الکترونیک پرداخت و گفت: در حال حاضر با حضور دو اپراتور خصوصی، فعالیت های پست در این حوزه نیز رو به گسترش است و در این زمینه برنامه ریزی خوبی از سوی بخش های مختلف شبکه صورت گرفته تا با کمک بخش خصوصی و اعتماد مردم به پست، زیرساخت های لازم برای افزایش تجارت الکترونیکی از درگاه شبکه پستی آماده شود.
مدیرعامل پس از آن به پیشرفت های خوبی که در دو پروژه اقتصاد مقاومتی جی نف و سیماک صورت گرفته اشاره کرد و گفت: خوشبختانه در این دو پروژه پیشرفت های خوبی را شاهد بودیم به نحوی که در چند استان از جمله قم، گیلان، کردستان و مناطقی از تهران شاهد به ثمر رسیدن فعالیت ها و ارائه سرویس در این زمینه هستیم.
مهندس نعمتی افزود: در سایر استان ها نیز متناسب با میزان همکاری سازمان های درگیر در این پروژه ها، پیشرفت داشته ایم و چنانچه همکاری دستگاه ها افزایش یابد مطمئنا پیش از برنامه زمانبندی می توانیم سرویس های مرتبط با این دو پروژه را ارائه دهیم.
معاون وزیر ارتباطات، پروژه های سیماک و جی نف را از مهم ترین فعالیت های پست در حوزه ملک و زمین برشمرد که می تواند ضمن کاهش فساد اداری، به شفاف سازی فعالیت ها بیانجامد.
 
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz