نیازمندیهای ارتباطی حجاج تامین شد/ تضمین بالاترین کیفیت ارتباطات

مسئول کمیته تامین ارتباطات مناسبتهای ملی و مذهبی از آماده باش شبکه ارتباطی زیرساخت کشور برای تامین کیفیت ارتباطات در این ایام خبر داد و گفت: نیازمندیهای ارتباطی حجاج تامین شده است.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از مهر، به نقل از شرکت ارتباطات زیرساخت، اسماعیل رادکانی، اظهار داشت: شرکت ارتباطات زیرساخت ضمن برگزاری جلسات متعدد کارشناسی با اپراتورهای تلفن همراه و ثابت کشور، ظرفیت های ارتباطی مورد درخواست آنان را برای ارتقای کیفیت ارتباطات مشترکان در ایام ملی و مذهبی تامین می کند.
وی با اشاره به اعزام زائران بیت الله الحرام به کشور عربستان و افزایش ترافیک مربوط به ایام حج تمتع گفت: نیازمندی های ارتباطی حجاج پیش بینی و تامین شده و امیدواریم ارتباطات زائران ایرانی در ایام حج با بالاترین کیفیت برقرار شود.
مسئول کمیته تامین ارتباطات مناسبتهای ملی و مذهبی افزود: با هماهنگی با وزارت ارتباطات عراق و رگولاتوری این کشور، تلاش می کنیم نیازمندی های ارتباطی زائران ایرانی در خاک عراق در ایام اربعین سال ۹۷ نیز،‌ با کیفیت مناسبی تامین شود.
وی با اشاره به برگزاری جلسات کمیته تامین ارتباطات مناسبت های ملی و مذهبی برای برقراری و تامین نیازمندی های ارتباطات هموطنان تصریح کرد: این جلسات به دستور وزیر ارتباطات برای ارتقای کیفیت ارتباطات در ایام ویژه سال، به خصوص ایام راهپیمایی بزرگ اربعین تشکیل می شود تا در زمان اوج ترافیک (پیک)، ارتباطات هموطنان با کیفیتی مطلوب تامین شود.
مسئول کمیته تامین ارتباطات مناسبتهای ملی و مذهبی با اشاره به تامین زیرساختهای ارتباطی افزود: شرکت ارتباطات زیرساخت در نقاط از پیش تعیین شده ای در مرز ایران و عراق، فیبرنوری نصب و اجرا کرده و منتظر اعلام نهایی وزارت کشور در خصوص نقاط تردد مرزی برای زائران در ایام اربعین حسینی است.
 
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz