ارتباط تلفنی ۶ مرکز مخابراتی دچار اختلال می شود

ارتباط تلفنی مشترکان ۶ مرکز مخابراتی به دلیل اجرای عملیات کابل برگردان با اختلال همراه است.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از مهر، عملیات کابل برگردان با هدف توسعه شبکه کابل در مراکز مخابرات رجایی، دکتر حسابی( مارلیک) ازامروز  ۲۶ تیرماه آغاز شده و این عملیات در مراکز مخابرات پاسداران، شهید خوشقدم، توحید و شهید رجائی از فردا ۲۷ تیرماه آغاز می شود.
با اجرای عملیات مذکور ارتباط تلفنی و دیتای مشترکین در مراکز مخابرات رجایی و دکتر حسابی ( مارلیک) به مدت ۴ ساعت با اختلال همراه است.
همچنین ارتباط تلفنی مشترکان در مرکز مخابرات پاسداران با پیش شماره های ۲۲۵۴ الی ۲۲۵۹، ۲۲۷۶ الی ۲۲۷۹، ۲۶۶۵ در محدوده میدان نیلی، جهان تاب، آریایی و در مرکز مخابرات شهید خوشقدم با پیش شماره های ۵۵۸۲ الی ۵۵۸۸، ۵۵۹۴ در محدوده راه آهن، خیابان نرگس، کوچه های بختیاری، بهار در ۳ روز آینده اختلال خواهد داشت.
ارتباط تلفنی مشترکان مرکز مخابرات توحید با پیش شماره های ۶۶۱۲، ۶۶۴۲، ۶۶۴۳، ۶۶۵۶ الی ۶۶۵۹، ۶۶۹۰ الی ۶۶۹۴ در محدوده خیابان های نصرت، فرصت شیرازی، کارگر شمالی، جمالزاده شمالی و در مخابرات شهید رجایی با پیش شماره های ۸۸۸۰، ۸۸۸۵، ۸۸۸۹، ۸۸۳۸، ۸۸۴۹، ۸۶۰۳، ۸۸۹۰ الی ۸۸۹۴ در محدوده برادران شاداب، طالقانی، سپهبد قرنی، نجات الهی نیز از فردا حداکثر به مدت ۷۲ ساعت با اختلال همراه است.
 
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz