بخشی از ناوگان حمل و نقل شبکه پستی نوسازی شد

با حضور مدیرعامل شرکت ملی پست و با ورود ۱۸ دستگاه کامیون به ناوگان حمل و نقل شبکه پستی، بخشی از این ناوگان بهسازی و نوسازی شد.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از ایسنا، مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، حسین نعمتی مدیر عامل شرکت ملی پست ایران در مراسمی که به مناسبت ورود ۱۸ دستگاه کامیون جدید به ناوگان حمل و نقل جاده‌ای شبکه پستی در چارچوب طرح ملی نوسازی ناوگان حمل و نقل تجاری کشور برگزار شد، گفت: با افزایش این تعداد کامیون به ناوگان حمل و نقل شبکه، فرصت مناسبی به منظور ارتقای سرعت، دقت و کیفیت خدمات پستی فراهم آورده است.
وی با اشاره به اینکه باید علاوه بر ناوگان انحصاری پست، برای استفاده از ناوگان حمل و نقل کشور نیز برنامه داشته باشیم، افزود: بهره گیری از ظرفیت ناوگان حمل و نقل ریلی، جاده ای و هوایی بخشی از برنامه های توسعه بخش پست است.
معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، تصریح کرد: مرکز ملی پردازش و مبادله پستی قلب مجموعه پست است، از این رو بسیار خرسندیم که امروز با افزایش ظرفیت حمل و نقل شبکه، شریان های اصلی این قلب تپنده تقویت می شود.
نعمتی با تاکید بر اینکه شرکت ملی پست در شرایط سخت امتحان خود را به خوبی پس داده است، افزود: از امروز باید تمام تلاش خود را در جهت بهبود و ارتقای سرعت، دقت و کیفیت خدمات رسانی به مردم به خرج دهیم.
وی ضمن یادآوری اهمیت و ضرورت سایر بخش های شبکه پستی کشور در راستای تحقق اهداف تعیین شده، اظهار داشت: در واقع این بخش ها حلقه های بهم پیوسته ای هستند که ضعف و اختلال در یک بخش، اساس کل شبکه را دچار مشکل می سازد.
مدیرعامل شرکت ملی پست تصریح کرد: امروز شرایط کار در پست تغییر کرده و رقابت سنگینی در این عرصه در جریان است، بنابراین لازمه موفقیت، عمل به وظیفه تمامی مدیران و کارکنان شبکه به بهترین وجه ممکن و اجرای تعهدات در ارایه خدمت به مشتریان و متقاضیان توام با احساس وظیفه و انگیزه بالا است.
نعمتی با تاکید بر اینکه باید اعتماد و تعامل مدیران و کارکنان در شرکت ملی پست حاکم باشد، گفت: نکته مهمتر این است که ایفای نقش ها و مسوولیت ها باید براساس سیستم و چارچوب تعیین شده در روابط و تعاملات کاری انجام شود.
وی در ادامه اظهار داشت: با وجود مشکلاتی که وجود دارد؛ شرکت حرکتی متعادل و متناسب و روند رو به رشدی را به ویژه در زمینه افزایش درآمد براساس برنامه ریزی مدون طی می کند.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz