وزیر بهداشت : برون سپاری خدمات بهترین راهکار مشکلات امروز جامعه

وزیر بهداشت پس از دریافت کارت هوشمند ملی از منطقه پستی شمال غرب تهران، برون سپاری خدمات به یک درگاه واحد را راه حل بسیاری از معضلات جامعه شهری برشمرد.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پست، دکتر قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی روز گذشته و در هنگام دریافت کارت ملی هوشمند خود از باجه مرکزی منطقه پستی شمال غرب تهران، ضمن تقدیر از خدمات پست گفت: برون سپاری، راه حل اساسی بسیاری از مشکلات امروز جامعه است که این خود زمینه احترام بیشتر به مردم با ارائه خدمات با کیفیت، سرعت و دقت بیشتر و همزمان پاسخگوئی متناسب دستگاه های اجرائی به نحوی که حقوقی از آنان ضایع نشود را فراهم می کند.
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی افزود: در دو نوبتی که جهت ثبت نام و تحویل کارت هوشمند ملی طی دو هفته گذشته به پست مراجعه کرده ام، خوشبختانه از ازدحام جمعیت و بی نظمی خبری نبود که این امر حاکی از وجود نظم و روال متناسب کارها در دفاتر پستی و رسیدگی به کار مردم به نحوه شایسته است و بنده بابت این موضوع سپاسگزارم.
دکتر قاضی زاده هاشمی همچنین در پاسخ به این سوال که شرکت ملی پست و وزارت بهداشت در چه زمینه های می توانند همکاری متقابل داشته باشند، بیان کرد: وزارت بهداشت باید فرصت های جدید در زمینه رفاه مردم را بیش از پیش فراهم نماید و با کنار گذاردن دیدگاه سنتی شرایط دسترسی آسان تر مردم به خدمات را فراهم نماید.
این مقام مسئول ادامه داد: به طور مثال در راستای جلوگیری از مراجعه ماهانه یا هفتگی بیماران صعب العلاج جهت دریافت دارو، می توان از ظرفیت شبکه پست جهت تحویل دارو به بیماران استفاده نمود. هم چنین خدماتی که مردم در طول زمان و طول عمر به آن نیاز دارند، از جمله بیمه ها و بخش آموزش وزارت بهداشت می توانند از قابلیت های شبکه پستی بهره مند شود .
وی با اشاره به نفوذ روزافزون فضای مجازی و اینترنت گفت: پس از گسترش همه جانبه اینترنت و تغییر نیازهای مردم، تصور می شد نیاز به پست کمتر از گذشته باشد، ولی امروزه با توجه به تعریف جدید خدمات پست و به منظور جلوگیری از تردد مردم، افزایش هزینه ها و دریافت خدمات سریع تر، سالم تر، ارزان تر و به هنگام، باید از ظرفیت های این شبکه بهره مند شد.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz