مدیر کل جدید روابط عمومی شرکت پست معرفی شد

محمدحسن ترابی به عنوان مدیر کل روابط عمومی شرکت پست منصوب شدفاوانیوز : “محمدحسن ترابی” به عنوان مدیر کل روابط عمومی شرکت پست منصوب شد.

به گزارش افاوانیوز به نقل از روابط عمومی شرکت پست اعلام کرد: مراسم تودیع حسن احمدوند و معارفه محمدحسن ترابی، مدیران کل پیشین و جدید روابط عمومی ۱۰ اردیبهشت ماه جاری با حضور کرباسیان رییس هیات مدیره و مدیر عامل برگزار شد.

در این مراسم کرباسیان ضمن تقدیر از فعالیت‌های احمدوند مدیر کل پیشین روابط عمومی، تقویت و گسترش همه جانبه فعالیت‌های روابط عمومی را خواستار شد.

وی روابط عمومی را ویترین معرفی تلاش و اقدامات سازمان دانست و افزود: انعکاس نظرات مردم به مسوولان و برعکس و اطلاع‌رسانی، به موقع، در ایجاد روابط عمومی پویا موثر است.

کرباسیان با اشاره به مسوولیت روابط عمومی در اطلاع‌رسانی و انعکاس مجموعه فعالیت‌های شرکت در درون و برون سازمان، آن را موثرترین اداره معرفی کرد.

رییس هیات مدیره پست، عشق و علاقه را لازمه فعالیت در مجموعه روابط عمومی ذکر کرد و با اشاره به بهره بردن مدیریت جدید از پتانسیل جوانی افزود: با صبوری و متانت می‌توان به تحقق اهداف روابط عمومی همت گمارد.

وی با اشاره به سابقه و خدمت ترابی در شرکت به خصوص در اداره کل کدگذاری گفت:‌ قابلیت‌های مدیر کل جدید روابط عمومی پست بر کسی پوشیده نیست و امیدواریم که حضور ایشان سبب خیر و برکت برای شرکت پست باشد.

مدیر عامل پست از حسن احمدوند به عنوان مدیری که در پنج سال گذشته فعالیت‌هایش آثار و برکات زیادی برای شرکت داشته قدردانی کرد و افزود: ایشان در مدت تصدی روابط عمومی شرکت پست تلاش‌های زیادی را برای ارتقای جایگاه شرکت در کشور انجام داده و انشاالله در جایگاه جدید خود در مرکز آموزش هم برای خدمت گزاری به شرکت توفیق داشته باشد.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz