مدیر کل توسعه سرمایه انسانی: حقوق کارکنان قراردادی ۱۶ درصد افزایش یافته است

مدیر کل توسعه سرمایه انسانی گفت: براساس بخشنامه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، امسال حقوق کارکنان قرارداد انجام کار مشخص ۱۶ درصد افزایش یافته است.
 
به گزارش فاوانیوز به نقل از سایت شرکت ملی پست، نعمت خواه روز یکشنبه در گفت و گو با دفتر روابط عمومی شرکت ملی پست افزود: به موجب بخشنامه شماره ۲۳۶۴ مورخ ۲۳/۰۱/۹۷ وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص تعیین حداقل دستمزد کارکنان قراردادی؛ از ابتدای امسال حقوق این دسته از کارکنان شرکت ملی پست مشابه سایر کارکنان قراردادی دولت، ۱۶ درصد بیشتر شده است.
وی افزود: مبنای محاسبه ماهیانه حقوق و مزایای کارکنان مذکور به ازای هر سال خدمت شامل ۵۱۰ هزار ریال (افزایش سنواتی) ، یک میلیون و ۱۰۰ هزار ریال بن، ۴۰۰ هزار ریال مسکن و یک میلیون و ۱۱۱ هزار و ۲۶۹ هزار ریال حق اولاد به ازای هر فرزند می باشد.
او به موضوع مابه التفاوت اشاره کرد و اظهار داشت: مابه التفاوت بن غیر نقدی و حق مسکن کارکنان قراردادی، شامل یک میلیون و ۱۰۰ هزار ریال به عنوان بن غیرنقدی مصوب و قابل پرداخت ۴۰۰ هزار ریال به عنوان مابه التفاوت و همچنین ۴۰۰ هزار ریال حق مسکن مصوب قابل پرداخت ۸۰۰ هزار ریال به عنوان مابه التفاوت است.
مدیر کل توسعه سرمایه انسانی افزود: باتوجه اینکه کلیه احکام کارکنان قراردادی صادر شده، حقوق و دستمزد کارکنان مذکور از فروردین ماه سال جاری محاسبه و با حقوق اردیبهشت ماه پرداخت شده است.
نعمت خواه در ادامه گفت: صدور احکام کارکنان رسمی و پیمانی در سال ۹۷ نیز منوط به ابلاغ جدول ضرایب حقوق و مزایا از سوی هیئت وزیران می باشد که به محض اعلام از سوی مراجع ذیصلاح، احکام این گروه از کارکنان نیز صادر می شود.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz