آیا مشتریان گوشی نازک را به عمر بالای باطری ترجیح می‌دهند؟

بر اساس تحقیقات شرکت htc، خریداران تلفن همراه بیشتر به نازک بودن تلفن همراه اهمیت می‌دهند تا عمر باطری آن و با این حال این شرکت در حال توسعه تولید باتری‌هایی با ظرفیت ۳۰۰۰mAh است.فاوانیوز : بر اساس تحقیقات شرکت htc، خریداران تلفن همراه بیشتر به نازک بودن تلفن همراه اهمیت می‌دهند تا عمر باطری آن و با این حال این شرکت در حال توسعه تولید باتری‌هایی با ظرفیت ۳۰۰۰mAh است.

به گزارش فاوانیوز به نقل زا برسام ، بیورن کیبورن معاون شرکت اچ.تی.سی در این خصوص اعلام کرد که این شرکت در سال گذشته تحقیقات و پژوهش‌های مختلفی را بر روی این موضوع انجام داده است که مشتریان به کدام فاکتور مابین گوشی نازک یا باطری با عمر بالا اهمیت می‌دهند.

البته موتورلا به عنوان مثال در این مورد پیشقدم بوده است و تلفن همراه Droid RAZR که سمبل این شرکت به شمار می‌رود را در دو نسخه ارائه کرده است. نسخه اول فوق‌العاده نازک با عمر باتری صرفا منطقی و مدل RAZR Maxx که ضخیم‌تر بوده اما از عمر باطری بسیار بالا برخوردار است.

حالا با توجه به پیشرفتی که از شرکت اچ.تی.سی با عرضه مدل‌های One X و One S شاهد بوده‌ایم که در حقیقت محصولی از تیم تحقیاتی این شرکت بودند، باید منتظر عرضه مگاباتری‌ها از سوی این شرکت نیز باشیم.

کیبورن باز هم اشاره می‌کند که عمر باتری هنوز هم مهم است اما این شرکت بر پیشرفت‌هایی مانند فن‌آوری باتری‌های جدید که هنوز در عصر یخبندان به‌سر می‌برند تمرکز دارد و البته قدرت مدیریت بهتر در نرم‌افزار یکی دیگر از فاکتورهایی است که این شرکت بر آن تکیه دارد.

البته او به این نکته نیز اشاره دارد که به عنوان مثال در تلفن همراه مدل One X این شرکت، قابلیت استفاده از باتری بزرگتر علیرغم نازک بودن بکار رفته است، ویژگی که در کمتر تلفن همراهی تاکنون مشاهده شده است.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz