قطع همکاری مخابرات با مشاورهای خارجی/ بازگشت هیئت مدیره‌های استانی به سیستم

مدیر عامل شرکت مخابرات ایران گفت: وقتی دیدیم برای اموری با نام مشاوره به ایرانی و خارجی هزینه‌های بسیاری می‌دهیم، بی‌تردید مشاوره‌های خارجی را متوقف کردیم.

 
به گزارش فاوانیوز به نقل از تسنیم ، سید مجید صدری با انتشار پیامی در صفحه اجتماعی خود گفت: در نظام درمان گاهی ناگزیریم جراحی کنیم؛ جراحی در نقطه‌ای که نمی‌دانید پشت آن چه خبر و تا چه حد بدخیم است.
مدیر عامل مخابرات گفت: لذا در جراحی دو چیز بسیار مهم می‌شود؛ یکی تشخیص و دیگری درمان که هر کدام خطا باشد، آسیب جبران‌ناپذیری به همراه خواهد داشت و برگشت به گذشته هم هرگز ممکن نیست.
وی با بیان اینکه وضع ما در مخابرات هم همین است، ابراز کرد: وقتی دیدیم برای اموری با نام مشاوره به ایرانی و خارجی هزینه‌های بسیاری می‌دهیم در حقیقت درد و درمان مشخص شد.
او خاطر نشان کرد: بی‌تردید مشاوره‌های خارجی را متوقف کردیم تا در موردش بیشتر فکر کنیم؛ اما در مشاوره‌های داخلی دو مسئله مطرح بود یکی اینکه بخشی از نیروهای مشاوره را می‌توانیم با نیروی انسانی خودمان با کمی توجه جایگزین کنیم و شرکت را از هزینه‌های فراوان مشاوره بیرونی نجات دهیم.
صدری ادامه داد: بخشی از آن نیز اعضای هیئت مدیره استانی بوده‌اند که پس از حذف این هیئت مدیره‌ها، قرار بود به مدت شش ماه در سمت مشاوره بمانند اما یک سال‌ونیم طول کشید.
وی تصریح کرد: هر چند که پس از مدتی مزایای مالی آنان قطع می‌شد اما نگرانی من مشکلات معنوی این نوع سمت سازمانی بود.
مدیر عامل مخابرات با بیان اینکه برای برگشت این عزیزان به پیکره اجرائی شرکت قرار گذاشتیم در الگوی سازمانی این شرکت بزرگ، جایی مناسب برای آنان در نظر گرفته شود، گفت: تا بر این اساس جریان اجرائی شرکت بتواند دقیقا از تواناییهای آنان در مسیر نیازهایش استفاده کند.
وی عنوان کرد: به این ترتیب خیالم راحت شد که تشخیص درد و درمان تا حدی درست انجام شده است.
telegram

در صورت تمایل می‌توانید در نوار جستجوی تلگرام @favanews را تایپ کرده و عضو کانال شوید

مطالب جذابی که ممکن است علاقه داشته باشید...

دیدگاه بگذارید

اولین دیدگاه را شما بنویسید.

آگاه سازی از
avatar

wpDiscuz